نرم افزارهای داغ موبایل

یوزپلنگ ایرانی را حمایت کنید

بررسی بازی Brothers in Arms 3:

فرزندان جنگ

در ماه ژوئن 2013 نسخه جدیدی از بازی Brothers In Arms رونمایی شد که تغییرات بسیاری زیادی در آن به چشم می‌آمد. این تغییر گذشتن از سبک شوتر قدیمی به سبک مبتنی بر پوشش‌‌نیروها و داستان خطی بود.
کد خبر: ۸۷۶۳۷۵
فرزندان جنگ

به گزارش جام جم کلیک، نسخه «فرزندان جنگ» این بازی پس از یک‌ سال و نیم انتظار، تجربه متفاوتی را به شما می‌دهد. برای افرادی که منتظر تغییرات بزرگی از نسخه بعدی این بازی بوده‌اند، درنگاه اول ممکن است که آن‌‌ها را ناامید کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، «فرزندان جنگ» یک سبک تیرانداز مبتنی بر پوشش دارد که به شما اجازه می دهد تا بین فضاهای مختلف به‌وسیله کشیدن صفحه، تحت پوشش قرار بگیرید که در اصل منجر به از بین بردن بخش حرکت-آزاد درسبک شوتر سوم شخص شده‌است.

ماموریت‌های بسیار زیاد بازی، شما را به یاد نسخه «جنگ‌‌جهانی دوم» و شخصیت‌‌های قبلی این بازی می‌اندازد.

همچنین سازندگان بازی همانند قبل، تاکید ویژه‌ای روی انجام عملیات به‌شکل گروهی داشته‌اند. کنترل‌های بازی در هنگام پوشش گرفتن به‌خوبی کار می‌کنند، اما حالت پیش‌فرض آن گاهی اوقات برخلاف حرکتی که شما انجام می‌دهید، عمل می‌کنند.

گیم‌پلی بازی بهبود چشم‌گیری نسبت به نسخه قبلی خود داشته، جلوه‌های بصری عالی هستند و «فرزندان جنگ» اجرای بسیار روانی را همراه با کاهش اندک سرعت بر روی سخت افزار نسل فعلی دارد.

در حالی که روایت داستان بسیار کلی است، اما هنوز هم می‌توان آن را نسخه بهتری از Brothers in Arms 2 دانست.

سیستم حرکت و پوشش‌دهی به‌خوبی با حرکات آزاد ادغام شده‌ و نکته دلچسب آن استفاده از حالت مبتنی بر swipe صفحه است.

بزرگترین خروجی قابل توجه در حملات «فرزندان جنگ» ادغام آن با عناصر رایگان است. چرا که در نسخه قبلی شما می‌بایست برای ادامه کار از تجهیزات خریدنی درون بازی (مانند مهمات) استفاده می‌نمودید و در غیر این صورت، ادامه ماموریت بسیار مشکل بود .

«فرزندان جنگ» قوانین سفت و سخت‌گیرانه‌ای ندارد، اما با این حال به سیستم پرداخت دوگانه، ارتقا سیستم تایمر و همچنین قابلیت افزایش انرژی در ماموریت‌ها، مجهز شده‌ است.

در شروع بازی استفاده از عناصر رایگان بسیار پرزحمت است و بازیکن را خسته می‌کند و باید انرژی زیادی را برای جلوگیری از ورود دشمنان صرف کند.

با بالا رفتن سطح بازیکن‌ها، انرژی کاراکترها مجدد پر می‌شود و بازیکن‌ها حتی می‌توانند با استفاده از کلاه‌خود، انرژی آن را به حداکثر برسانند و سلامتی خود را بالا ببرند.

به هرحال انجام ماموریت‌های بعدی به انرژی افراد برای ادامه کار وابسته‌ است. ترکیب دشوار بازی با تعداد گلوله‌‌های شما باعث می‌شود تا در اکثر مواقع مجبور به شروع مجدد بازی بشوید و آن چیزی که از جمع‌کردن انرژی انتظار دارید، ممکن است جوابگوی شما نباشد.

اما اگر درحالت کلی بررسی کنیم، سیستم انرژی آن‌قدرها هم بد نیست. با این حال هنگامی که از تجهیزات خریدنی و ارتقاها در بازی استفاده می‌کنید، نگرانی‌تان نسبت به مهمات رایگان در شروع بازی برای ادامه عملیات از بین می‌رود.

انجام قسمت Campaign باعث می‌شود تا سلاح‌های جدیدی برای خرید آزاد کنید. در برخی ماموریت‌ها لازم است تا سلاح‌های جدیدی را برای ادامه کار بخرید، بنابراین بهتر است تا از پول‌های خود به شکل معقولی در بازی استفاده کنید.

با این حال برای شرکت در برخی دیگر از عملیات‌ها، به ارتقای سلاح‌‌های خود نیاز دارید. برای ارتقا نیازی به خرج‌کردن پول نیست و درعوض باید منتظر زمان اتمام آن بمانید.

دریافت منظم و بی‌دردسر پول پس از انجام عملیات کار مشکلی است، و انتظار برای به‌روزرسانی‌ها و حفظ انرژی، چالش‌هایی است که با آن مواجه می‌شوید.

البته برای رفع این مسایل، خرید درون برنامه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا توسط آن صاحب اسلحه‌های قوی‌تری بشوید.

گزینه‌های خرید دیگر شامل بالابردن سرعت تایمر و خرید موارد مصرفی دیگر است. موارد مصرفی نیز بسته‌های پزشکی تا خرید نارنجک و بازوکا برای نابودی تانک‌‌ها را شامل می‌شود. همچنین برخی از این موارد را می‌توانید درون بازی پیدا کنید.

سیستم‌های قرارگرفته در«فرزندان جنگ»، بیشتر از آنکه برروی گیم‌پلی تمرکز داشته باشد، به نظر می‌رسد که روی کسب‌درآمد از آن برنامه‌ریزی شده‌است و این بسیار ناامید کننده‌است.

اگر مشکلات بازی با تجهیزات رایگان برای شما قابل تحمل بوده و با آن کنار می‌آیید، ما به شما این بازی پرطرفدار را پیشنهاد می‌دهیم.

منبع: آی تی رسان

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها