jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۷۵۶۳۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۰

«تاکنون شده یک کالا را بخرید سپس متوجه شوید از یک جای دیگر با قیمت ارزان‌تر می‌توانستید همان کالا را بخرید؟» این توصیفی است که سازنده اپلیکیشن ترب در شرح محصولش نوشته است.

ارزان‌ترین‌ها را بخرید

به گزارش جام جم کلیک، با استفاده از اپ ترب می‌توان در 35 فروشگاه معتبر اینترنتی ایرانی جست‌و‌جو کرد و یک کالا را با مناسب‌ترین قیمت خرید.

با توجه به رشد روزافزون فروشگاه‌های اینترنتی وجود چنین اپلیکیشنی کاملا منطقی به نظر می‌رسد، درست مانند خرید از فروشگاه‌های واقعی.

هنگام ورود به این اپلیکیشن می‌توانید با اکانت گوگل (جیمیل) خود لاگین کنید یا از ابتدا ثبت‌نام انجام دهید.

به گفته سازنده این اپ، بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی به این سرویس متصل هستند، اما تا این لحظه ترب قراردادی با فروشگاه خاصی ندارد تا برای مثال خرید از فروشگاهی خاص را پیشنهاد دهد، زیرا پیشنهاد خرید از فلان فروشگاه ماهیت این اپ را زیر سوال می‌برد.

همچون فروشگاه‌های آنلاین کالاها در این اپ دسته‌بندی شده و می‌توان در بیش از 300 دسته‌بندی جست‌و‌جو ‌و نوتیفیکیشن هوشمند برای قیمت مناسب دریافت کرد.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر