jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۷۴۵۸۷   ۳۰ دی ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۷

یکی از جالب‌ترین گجت‌های CES امسال کمربند هوشمند موسوم به Belty بود.

کمربند سلامتی

این کمربند به گونه‌ای طراحی شده که به شیوه‌ای هوشمندانه و به طور خودکار تنظیم می‌شود. البته برای این کمربند کاربردهای دیگری نیز در نظر گرفته شده است.

چنانچه کاربر مدت زمان طولانی بی‌تحرک باشد ، این موضوع از طریق کمربند هوشمند Belty به او هشدار داده می‌شود.

همچنین این کمربند میزان نوشیدن مایعات توسط کاربر را زیرنظر می‌گیرد و نسبت به نوشیدن آب کافی به او هشدار می‌دهد. بنابراین Belty می‌تواند گجتی کاربردی برای افرادی باشد که به علت مشغله‌های زندگی روزمره با مشکل کم‌تحرکی مواجه شده‌اند.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها