jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۶۳۷۰۹   ۲۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

ساخت ویدئو‌های خلاقانه و جذاب آن هم روی گوشی‌های هوشمند به نظر کار سختی می‌آید و دست شما برای انجام کارهای مختلف چندان باز نخواهد بود

سلام‌ آقای کارگردان

اما اپلیکیشن videoshop تمام این تصورات را از بین می‌برد و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد و متنوعش شما را به یک کارگردان حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

اپلیکیشن ویدئوشاپ مانند اسمش که مشابه فتوشاپ است، ابزاری بسیار کاربردی در ویرایش فیلم و ویدئو بوده و روی هر دو پلتفرم آی‌او‌اس و اندروید قابل دسترسی است.

شما می‌توانید با استفاده از ویدئوشاپ، فیلم‌های خود را برش داده، قسمت‌های مورد علاقه‌تان را از آن برداشته، به آنها موسیقی اضافه کرده و به یک کلیپ مطلوب برسید.

همچنین اضافه کردن افکت‌های مختلف صوتی متنوع مانند صدای خنده‌ ، تشویق و... نیز امکان‌پذیر است.

تغییر سرعت نمایش ویدئو‌ها به‌صورت تند و آهسته، بهبود کیفیت رنگ و نور، ترکیب چند ویدئوی متفاوت، اضافه کردن متون، امکان ساخت استاپ‌موشن و... از دیگر ویژگی‌های ویدئوشاپ است.

شما می‌توانید ویدئوهای خود را بعد از تغییرات دلخواه و در کیفیت اچ‌دی خروجی گرفته یا این‌که به‌صورت مستقیم در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، اسنپ‌چت و واین به اشتراک بگذارید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها