jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۰۶۵۱   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۰

الهام غفوری از انجام همزمان همه مراحل ساخت «پایتخت ۴» و ضبط ۱۲ قسمت از آن خبر داد و اعلام کرد با تغییر لوکیشن قطعا بازیگران جدیدی به پروژه خواهند پیوست.

۱۲ قسمت «پایتخت ۴» ضبط شد

الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت» درباره آخرین مراحل ساخت سری چهارم این سریال گفت: اگر زمان و قصه ما با شرایط مهران احمدی هماهنگ شود، شخصیت بهبود در قسمت‌های پایانی به سریال اضافه می‌شود. همچنین بازی هدایت هاشمی در نقش اوس موسی نیز آغاز شده است.

وی افزود: تا به حال تصویربرداری ۱۲ قسمت از سریال انجام شده است و باید اعلام کنم قرار نیست گروه به مشهد بروند. تا انتهای ماه مبارک رمضان هم ضبط خواهیم داشت.

سریال پایتخت 4

این تهیه‌کننده یادآور شد: این روزها داستان توسط محسن تنابنده طراحی می‌شود، خشایار الوند نیز همزمان و به روز قصه را تحویل می‌دهد. به این ترتیب نگارش فیلمنامه، تصویربرداری، تدوین، صداگذاری، ساخت موسیقی و تیتراژگذاری به صورت همزمان در حال انجام است.

سریال پایتخت 4

غفوری همچنین در پاسخ به اینکه آیا «پایتخت» در پایتخت نیز ضبط می‌شود و تغییر لوکیشن دارد یا خیر، توضیح داد: با توجه به قصه‌ای که به روز نوشته می‌شود قطعا تغییر لوکیشن خواهیم داشت. باید ببینیم فیلمنامه ما را به کجا می‌برد. در لوکیشن جدید هم قطعا بازیگران جدیدی به پروژه اضافه خواهند شد.

مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است و داستانی دیگر از خانواده نقی معمولی را روایت می‌کند که در ۲۶ قسمت در ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ هان، هومن حاجی عبدالهی و علیرضا خمسه از بازیگران اصلی این سریال هستند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر