jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۰۱۰۱۸   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۵

فناوری دیجیتال

متفاوت عکاسی کنید

همین چند وقت پیش بود که نوعی سبک عکاسی جدید به نام سلفی به سایر سبک‌ها اضافه شد. اگر سری به صفحات اجتماعی افراد بزنید حتماً یکی از این عکس‌ها را در صفحات آنان خواهید یافت. همان‌طور که می‌دانید گرفتن این نوع عکس‌ها با دست و یا چوب های سلفی امکان‌پذیر است، اما در طی این مدت شرکت‌های سازنده گجت‌ها، انواع و اقسام گجت‌ها را برای انداختن عکس‌های سلفی روانه بازار کرده‌اند.

متفاوت عکاسی کنید

جام جم کلیک: جدیدترین گجت در این زمینه اخیراً توسط شرکت Moebius Industries LTD ساخته شده است. Stesco نام گجت جدیدی است که مدل جدیدتری از چوب‌های سلفی به شمار می‌آید، با استفاده از این گجت می‌توانید دو تلفن هوشمند را روی آن قرار دهید و در یک زمان با دو دوربین به‌طور همزمان عکاسی کنید.

وجه تمایز این گجت با نمونه‌های پیشین در نرم‌افزار تخصصی آن‌ است، با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید عکس‌های سه‌بعدی تولید کنید و یا حتی ویدئوهایتان را به 3D تبدیل کنید، ناگفته نماند که تماشای عکس‌های ۳ بعدی نیز نیازمند نمایش‌گرهایی با این قابلیت هستند که در بازار کنونی‌ قیمت کمی‌ هم ندارند.

در حال حاضر این گجت برای استفاده در تلفن‌های هوشمند اپل مدل‌های5, 5S و 6 ساخته شده است و در آینده برای سایر تلفن‌های هوشمند در دسترس خواهد بود.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر