jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۳۵۰۷ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۷:۱۳

فناوری دیجیتال

یک طبل و چند صدا

علاقه مفرط به موسیقی باعث شده یک استارت‌آپ طبلی بسازد که غیر از صدای طبل معمولی صدای ده‌ها کیت طبل دیگر را هم درمی‌آورد.

یک طبل و چند صدا

Jambé نام این وسیله جالب است که به اندازه و از جنس طبل‌های معمولی است، با این تفاوت که به اپلیکیشن مخصوص خود روی تلفن‌هوشمند یا تبلت اپل وصل می‌شود. با این اپ می‌توان نوع کیت را انتخاب کرد تا صدای دلخواه از جامبا شنیده شود.

در سطح این طبل چوبی از تعداد زیادی حسگر که ظریف‌ترین لمس را هم حس می‌کنند استفاده شده، بنابراین غیر از چوب درام‌استیک با دست هم می‌توان موزیک نواخت.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر