jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۱۶۶۰   ۲۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۲

در فروشگاه‌های اپل صورت می‌گیرد:

تعویض گوشی اندرویدی با آیفون

اپل به زودی سیاست فروش خود را تغییر داده و کاربران دارای گوشی اندرویدی را صاحب آیفون می‌کند. این کمپانی تغییرات جدید را به زودی در تمامی فروشگاه‌های خود اعمال خواهد کرد.

تعویض گوشی اندرویدی با آیفون

به گزارش جام جم کلیک: اپل برای اولین بار است که چرخه‌ی تحول و تبدیل محصول اندرویدی را به آیفون انجام می‌دهد. کاربرانی که دارای گوشی اندرویدی هستند با مراجعه به فروشگاه‌های اپل و تحویل دادن گوشی خود، گیفت کارتی را جهت تبدیل گوشی اندرویدی به آیفون دریافت خواهند کرد. پیش از این، برنامه‌ی تحول و تعویض دستگاه فقط برای سخت‌افزارهای اپل در دسترس بود اما حال این برنامه برای گوشی‌های اندرویدی نیز در نظر گرفته شده است.

مانند برنامه‌های قبلی اپل، بر اساس وضعیت گوشی اندرویدی قیمتی را برای آن در نظر خواهند گرفت. در صورتی که گوشی‌ دارای شرایط ظاهری بد مانند خش و شکستگی باشد، قیمت در نظر گرفته کاهش می‌یابد. اپل شرایطی را در نظر گرفته که باید گوشی کلا از لحاظ ظاهری و عملکرد سالم باشد و تمامی وضعیت‌های گوشی بررسی خواهند شد. اگر گوشی‌ اندرویدی فاقد وضعیت و شرایط خوب باشد، به عقیده‌ی کارمندان اپل کاربران باید این دسته از گوشی‌ها را در فروشگاه‌هایی نظیر آمازون، eBay، Craigslist و Swappa بفروشند.

طبق گزارشات اخیر، کارمندان اپل پس از دریافت گوشی اندرویدی و تحویل دادن آیفون، به کاربران جهت اعمال برخی تنظیمات در آیفون از جمله انتقال لیست مخاطبان و فایل‌های شخصی کمک خواهند کرد.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر