jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۴۴۳۹   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۲

برنامه «سفید» شبکه آموزش برای امشب ویژه‌برنامه‌ای با عنوان بزرگداشت زاون قوکاسیان و جایگاه پژوهش در سینمای ایران را تدارک دیده است. همچنین در این برنامه با مسعود کیمیایی گفت‌وگو می‌شود.

گفت‌وگوی «سفید» با مسعود کیمیایی

در این برنامه علاوه بر آخرین تصاویری که از قوکاسیان به یادگار مانده، مستندی درباره این پژوهشگر به همراه گزارشی از مراسم‌های مختلفی که به مناسبت درگذشت او برگزار شده پخش خواهد شد. همچنین برنامه سفید گفت‌وگویی اختصاصی با مسعود کیمیایی انجام داده که همراه با مصاحبه‌هایی با محمدرضا اصلانی، جواد طوسی، جمشید ارجمند و سینماگران دیگر در این شب پخش می‌شود.

مهمانان این برنامه مهرداد اسکویی، کارگردان سینما و رضا مهیمن، مستندساز خواهند بود. مهیمن از صمیمی‌ترین دوستان زاون بوده و با مستندی درباره او در جشنواره حقیقت امسال حضور داشته است.برنامه «سفید» به تهیه‌کنندگی سعید بشیری و داوود آجرلو هر شب ساعت 23 به صورت زنده از شبکه آموزش پخش می‌‌شود. (روابط عمومی شبکه آموزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر