jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۹۱۱۰۵   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۰۸:۰۸

یک زن ۲۲ ساله، هنگامی که در حال شستن نوزاد ۹ ماهه‌اش در حمام بود، سرگرم گفت‌و‌گو با همسایه شد و نوزاد و مسئولیت شستنش را به همسر ۲۵ ساله‌اش سپرد اما زن و شوهر دقایقی بعد با پیکر بیجان فرزندشان مواجه شدند.

جام جم سرا: به گزارش دیلی میل، این اتفاق در منچستر انگلیس رخ داد و مرد که متوجه شده بود مادر نوزاد برای او پوشکی نیاورده، برای آوردن پوشک به طبقه پایین رفته و نوزاد را تنها گذاشته بود. هنگامی که زن و وشوهر بازگشتند، مشاهده کردند کودک روی آب دراز کشیده و نفس نمی‌کشد. آن‌ها او را به بیمارستان رساندند اما نوزاد دو ساعت بعد از این واقعه فوت کرد.
این زوج در دادگاه، منکر هرگونه غفلت در مراقبت از نوزاد خود شدند با این حال، محاکمه آنان برای روشن شدن جزئیات قضیه همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر