در آستانه ماه رمضان اعلام شد

قیمت انواع آش و حلیم

رئیس اتحادیه آش و حلیم با اعلام قیمت آش و حلیم در آستانه ماه مبارک رمضان ، از مردم درخواست کرد که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز خریداری کرده و به مسائل بهداشتی توجه کافی داشته باشند.
کد خبر: ۶۸۶۰۷۴
قیمت انواع آش و حلیم

جام جم سرا:حسین محمدی گفت: بر اساس تصمیمی که با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی 8500 تومان، حلیم ساده 8000 تومان و آش رشته 7000 تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه آش و حلیم در گفت و گو با مهر افزود: در عین حال قیمت هر کیلوگرم آش شله قلمکار 7500 تومان، شله زرد 7000 تومان و حلوا نیز 7000 تومان تعیین شده است.

وی تصریح کرد: متاسفانه در ماه مبارک رمضان تعداد عرضه کنندگان غیرمجاز حلیم و آش افزایش می یابد که با توجه به گرمای تابستان و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی به مردم توصیه می شود که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز که دارای پروانه صنفی هستند و عاملیت مجاز توزیع آش و حلیم را در اختیار دارند تهیه کنند.

محمدی از بازرسی های صنفی خبر داد و گفت: البته بازرسان نیز از واحدهای صنفی بازدید خواهند کرد ضمن اینکه دولت نیز باید بر عرضه این محصولات از سوی واحدهای غیرمجاز نظارت داشته باشد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۳
۰
۰
با توجه به بكاربردن مواد اولیه و عدم توانائی قشر ضعیف برای خرید ، قیمت را خیلی بالا تصویب كرده اید . حداقل 60% سود دراین قیمت لحاظ شده است . ماه رمضان ایام خوبی برای قیمت گذاری عادلانه ارزاق و دیگر اقلام است .

نیازمندی ها