jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۸۶۲۷   ۳۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۰۱:۲۰

«ببعی» که در کنار کلاه‌قرمزی و دوستان به شهرت و محبوبیت رسیده، قرار است به کودکان زبان انگلیسی آموزش بدهد. کلاس‌های آموزشی این عروسک در پرتال مجازی شبکه دو به نشانی www.10006016.ir برگزار می‌شود.

«ببعی» معلم زبان انگلیسی شد

بهاره جهاندوست، سردبیر پرتال مجازی کودکان و نوجوانان شبکه دو درباره این پرتال گفت: بیش از 20 زیر سایت در پرتال مجازی کودکان و نوجوانان فعال هستند، این سایت براساس نیازهای کودکان و در دو بخش کودکان و بزرگسالان طراحی شده و تلاش می‌کند در فضای مجازی مهارت‌های لازم را به مخاطبان خود آموزش دهد.

جهاندوست درباره این اقدام شبکه دو به روابط عمومی این شبکه گفت: از حضور همه شخصیت‌های محبوب برای تحقق اهداف آموزشی پرتال استفاده می‌کنیم. شخصیت محبوب «ببعی» سه‌شنبه و جمعه هر هفته مخاطبان خود را در تالار گفت‌وگوی این پرتال جمع کرده و به آنها زبان انگلیسی درس می‌دهد.

جهاندوست با اعلام این‌که کودکان از فضای مجازی توقعات متفاوتی دارند، ادامه داد: در این فضا بچه‌ها خیلی به دنبال هویت واقعی ببعی نیستند، آنها بسادگی با این شخصیت محبوب ارتباط برقرار کرده و باورش کرده‌اند. آنها به واسطه همین اعتماد صادقانه انگلیسی یاد می‌گیرند و از طریق همین معلم محبوب، مهارت‌های زیستی خود را تقویت می‌کنند.

کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالانی که علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند، با عضویت در این پرتال می‌توانند در کلاس زبان ببعی شرکت کنند.مرکز رسانه مجازی کودک، یک پرتال رسمی و مرجع است که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده و هدفش این است که کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به اینترنت بدون تلف کردن وقت خود و سردرگمی در دنیای وب، خیلی ساده به آنچه می‌خواهند دسترسی پیدا کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها