jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۶۰۸۵۲۲ ۳۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۸

قابلمه عدسی در حال پخت، منشأ آتش سوزی در مهد کودک نیروگاه برق مشهد شد و آتش نشانان برای مهار و جلوگیری از گسترش آن وارد عمل شدند. تصاویری از این حادثه در ادامه مطلب گردآوری شده.

به گزارش جام جم سرا به نقل از قانون آنلاین- این حادثه خسارت جانی در پی نداشت اما یکی از ساکنین محل در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: پس از وقوع آتش سوزی، ساکنین خانه های سازمانی واقع در کنار مهد کودک، حریق را به آتش نشانی نیروگاه برق در نزدیکی محل اطلاع دادند ولی مامورین این ایستگاه آتش نشانی با بیان اینکه ماشین آتش نشانی خراب است و فقط اطفای حریق تاسیسات در محدوده وظایف ماست، از حضور در محل و اطفای حریق خودداری کردند.
وی افزود: این مهد کودک در جوار یک دبستان دخترانه واقع شده که در صورت گسترش آتش سوزی و عدم حضور به موقع نیروهای آتش نشان از ایستگاههای دیگر، حادثه ای تلخ رقم می خورد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر