jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۷۸۸۹۹   ۲۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۸

در ‌۱۸ کیلومتری جنوب تنکابن، در محل تلاقی رودخانه‌های دوهزار و سه هزار، در «چالدرّه»، همیشه میهمانی است؛ میهمانی آب و گیاه و آنان که دوستدار طبیعتند. اگر به دنبال آرامشگاهی طبیعی می‌گردید، پیشنهاد سفرمان آنجاست چون شما هم می‌توانید یکی از میهمانان چالدره باشید.

جنگل، شالیزارها، باغ مرکبات، صدای خوش رودخانه‌ها و زمینی سرسبز با گیاهان و درختانی چون انجیری، توسکا، افرا، سرخس، نعنا، بلوط، آلوچه، بنفشه، انار، ازگیل، پونه و تمشک فضایی را فراهم کرده‌اند دیدنی و زیبا، با سنگ‌ها و صخره‌های خزه بسته که از یاد نمی‌روند.

وسعت پارک جنگلی چالدره ‌92 هکتار است، در ارتفاع 400 متری از دریا قرار دارد و جاده‌ای که تنکابن را به  پارک وصل می‌کند آسفالته و گذر از آن راحت است.
پیشنهاد می‌کنیم اگر شده یک بار، چالدره را ببینید تا خود به زیبایی آن صحه بگذارید. نه نگران منقل کباب باشید، نه نگران سرویس بهداشتی، نه آلاچیق، نه توقفگاه اتومبیل و نه آب و برق، چون این پارک همه آنها را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر