jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۸۴۴۹   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۵۸

با همکاری وزارت ارشاد

شبکه سه ، نود سینمایی می‌سازد

قائم مقام مدیر شبکه سه سیما گفت: این شبکه قصد دارد با همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی «نود سینمایی» بسازد و «فریدون جیرانی» برای کارگردانی آن درنظر گرفته شده است.

به گزارش فارس ، هاشم رضایت گفت: ما با آقای فریدون جیرانی تا به حال برای ساخت این برنامه چند جلسه داشته‌ایم. طرحی که آقای جیرانی آورده‌اند به بحث سینما ، فرهنگ سینما، کارگردان‌ها و... می‌پردازد و در حقیقت درباره پیشرفت سینمای ایران است.

وی افزود: ما جلساتی در این زمینه داشته‌ایم اما هنوز به نقطه نظر نهایی نرسیده‌ایم و جلسات ادامه دارد تا به یک ساختار کامل و جامع برسیم و پس از آن کار را شروع کنیم.

رضایت با بیان اینکه این برنامه بسیار جامع است و تمام حوزه‌های سینما نظیر بحث نقد ، گزارش ، گریم ، کارگردانی ، بازیگری و... را دربر می‌گیرد ، تصریح کرد: ساخت این برنامه همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی را می‌طلبد. در این باره آقای جیرانی صحبت‌هایی با این مراکز داشته است ولی ما درصدد هستیم که یک برنامه‌ریزی کامل داشته باشیم و بدانیم که برنامه به طور دقیق به کدام سمت می‌رود و چه آیتم‌هایی دارد. پس از آن برنامه نشستی داشته باشیم و با این سه نهاد به یک تفاهم کامل برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر