jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۸۴۴۹ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۵۸

با همکاری وزارت ارشاد

شبکه سه ، نود سینمایی می‌سازد

قائم مقام مدیر شبکه سه سیما گفت: این شبکه قصد دارد با همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی «نود سینمایی» بسازد و «فریدون جیرانی» برای کارگردانی آن درنظر گرفته شده است.

به گزارش فارس ، هاشم رضایت گفت: ما با آقای فریدون جیرانی تا به حال برای ساخت این برنامه چند جلسه داشته‌ایم. طرحی که آقای جیرانی آورده‌اند به بحث سینما ، فرهنگ سینما، کارگردان‌ها و... می‌پردازد و در حقیقت درباره پیشرفت سینمای ایران است.

وی افزود: ما جلساتی در این زمینه داشته‌ایم اما هنوز به نقطه نظر نهایی نرسیده‌ایم و جلسات ادامه دارد تا به یک ساختار کامل و جامع برسیم و پس از آن کار را شروع کنیم.

رضایت با بیان اینکه این برنامه بسیار جامع است و تمام حوزه‌های سینما نظیر بحث نقد ، گزارش ، گریم ، کارگردانی ، بازیگری و... را دربر می‌گیرد ، تصریح کرد: ساخت این برنامه همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی را می‌طلبد. در این باره آقای جیرانی صحبت‌هایی با این مراکز داشته است ولی ما درصدد هستیم که یک برنامه‌ریزی کامل داشته باشیم و بدانیم که برنامه به طور دقیق به کدام سمت می‌رود و چه آیتم‌هایی دارد. پس از آن برنامه نشستی داشته باشیم و با این سه نهاد به یک تفاهم کامل برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر