jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۹۵۲۰۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۵

هدیه دادن گل به خانم ها و دلیل علاقه مندی انها به گل

به همسرتان گل هدیه بدهید

گل، نماد زیبایی و ظرافت است و سال هاست این هدیه از سوی مردان برای بیان احساسات نسبت به بانوان استفاده می شود اما خود مردان تمایل زیادی به دریافت گل به عنوان هدیه ندارند.

به همسرتان گل هدیه بدهید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نمناک ، هدیه دادن و گرفتن یکی از اتفاقات خوشایندی است که باعث ایجاد صمیمیت در بین یکدیگر می شود. افراد وقتی به یکدیگر هدیه می دهند، نشان می دهند که برای یکدیگر ارزش قائل هستند و به یکدیگر اهمیت می دهند و موجب می شود که به یکدیگر بیشتر فکر کنند و توجه نشان دهند.

هدیه دادن گل

دلیل علاقه خانم ها به دریافت گل

ایجاد نگرش مثبت

گل هدیه دادن به خانم ها سبب ایجاد نگرش مثبت به زندگی، احساس آرامش و رضایت خاطر می شود و عشق را در زنان بیش از سایر روزهای عادی افزایش می دهد.

ایجاد حس هیجان و سرزندگی

گل هدیه دادن به خانم ها سبب می شود حس هیجان و سرزندگی در آنان ایجاد گردد.

ایجاد صلح و آرامش

هدیه دادن یک گل نقش موثری در رفتارهای اجتماعی و عملکردهای آحاد جامعه دارد و صلح و آرامش در میان دو فرد یا افراد مختلف یک جامعه ایجاد می کند.

 

ایجاد شادی از عمق وجود

اگر به همسرتان گل هدیه دهید ، می توانید لبخند واقعی بر لب او ایجاد کنید . شاید این هدیه برای آنها بسیار لذت بخش تر از هدایای گرانقیمت باشد.

برقراری ارتباطی بهتر

خرید گل برای خانم ها ، سبب می شود که او شما را شخصی با هوش، عاطفی و بالاتر از هم سطح ها و رقیبانتان بشناسد. با گل هدیه دادن به دیگران می توانید با آنها ارتباط بهتری ایجاد کنید و اینگونه می توانید بی هیچ کلامی فضایی صمیمانه ایجاد کنید.

افزایش اعتماد به نفس

دادن گل به عنوان هدیه به همسرتان او را خوشحال می کند و موجب افزایش اعتماد به نفس او می شود.

به همسرتان گل هدیه بدهید

تاثیر هدیه دادن گل به همسر

دوری از اضطراب

دادن گل به عنوان هدیه ،احساس مثبتی را در خانم ها ایجاد می کند و اضطراب و استرس را از آنها دور می کند.

حس زنانگی

هیچ چیزی به اندازه گل ظرافت و زنانگی را به خانم های جوان منتقل نمی کند. گل های ظریف ترمانند ارکیده و شیپوری از بهترین هدایا برای خانم ها هستند.

معانی عمیق

بسیاری از گل ها معنای نمادین دارند که آنها را به بیش از یک هدیه معمولی روزمره تبدیل می کند.

طبع عاشقانه

گل یک هدیه عاشقانه است و هدیه ای ایده آل برای نشان دادن احساسات است. گل های مورد علاقه همسرتان را به وی هدیه دهید و ضمن ابراز توجه به علایق او، احساسات خود را به وسیله گل ها منتقل کنید.

 

خاص بودن

وقتی به یک زن گل هدیه می دهید یعنی به اوعلاقه دارید و او را از سایر زنان مجزا کرده اید و همین امر سبب می شود حس خاص بودن به زن دست دهد و حس فوق العاده ای در او ایجاد گردد.

هر گل معنای متفاوتی دارد

بسیاری از مردان به فرد مقابل خود گل و دسته گل رز هدیه می کنند . خانم ها این گل های رز را نماد و نشانه ای از علاقه و ابراز عشق می دانند و برای هر گل رز تعریف خاصی دارند :

  • مثلا اگر مردی به آنها دسته ای گل رز هدیه دهد نشان دهنده این است که او احساساتی و رمانتیک است.
  • اگر مردی به او رز زرد هدیه بدهد نشانه این است که این مرد به او به عنوان یک دوست نگاه می کند نه یک شریک زندگی یا همسر آینده.
  • اگر به او رز صورتی هدیه دهد یعنی اینکه این مرد به او حس دارد، اما هنوز به جمع بندی در موردش نرسیده است.
  • اگر رز قرمز به او هدیه کند به آن معناست که این مرد به او به عنوان همسر احتمالی آینده خود فکر می کند.
  • اگر رز سفید به او هدیه کند نشانه این است که این مرد به او علاقه دارد و با هدیه دادن این گل میزان عشق و علاقه خود را نشان می دهد و از او می خواهد که زمان بیشتری را با او بگذراند.
 
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر