jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۱۲۷۱۶۰۷ ۲۸ تير ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۴

در دنیای دیجیتال امروز، مشاغل در خانه فرصت مناسب برای کسانی است که بچه دار هستند یا کسانی که در یافتن شغل محلی مشکل دارند.

میزان عظیمی از کارهای مختلف وجود دارند که می توانید انجام دهید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک رایانه و یک اتصال اینترنتی ثابت است. در زیر به 5 مورد از این مشاغل اینترنتی اشاره شده است.

1. مترجم
آیا شما به دو یا چند زبان صحبت می کنید، می خوانید و می نویسید؟ در این صورت، تقاضای زیادی برای مترجمی خواهید داشت. مترجمان معمولاً باید فایل های صوتی یا اسناد را از یک زبان به زبان دیگر ترجمه کنند و شما می توانید برای خود به عنوان مترجم آزاد کار کنید. همچنین شرکت هایی وجود دارند که طیف گسترده ای از خدمات ترجمه از راه دور را ارائه می دهند، اما شما ممکن است برای اثبات تسلط خود ابتدا یک آزمون را پشت سر بگذارید.

2. مدرس آنلاین
اگر عاشق کمک به افراد برای یادگیری هستید، یک مدرس آنلاین می تواند یک کار خارق العاده برای انجام آنچه دوست دارید باشد. می توانید موضوع یا موضوعات خود را انتخاب کرده و ساعات کاری خود را تنظیم کنید. فقط برای چند ساعت در روز، می توانید در طی چند هفته یا چند ماه با استفاده از Studypool چند صد دلار درآمد کسب کنید. این وب سایت دارای مدرسان 24 ساعت در شبانه روز است تا بتواند به سوالات دانشجویان پاسخ دهد.

3. نمایندگی سفر مجازی
اگر عاشق مسافرت و دیدن مکان های جدید هستید، کار به عنوان یک نماینده مسافرتی مجازی یا مشاور، راهی برای رفتن است. شما می توانید به طور کامل یا تمام وقت برنامه های پرواز، سفر و فعالیت ها را برای مشتریانی که می خواهند، مجازی سفر کنند انجام دهید. به عنوان یک جایزه، بسیاری از آژانس های مسافرتی مجازی از تخفیف های شدیدی برخوردار می شوند که به آن ها اجازه می دهد بدون هزینه اضافی به هرجای دنیا که می خواهند سفر کنند.

4. نوشتن یا ویرایش آنلاین
کسی که اشتیاق به ایجاد محتوای جذاب دارد یا راهی با کلمات دارد می تواند یک نوشتار زنده یا ویرایش را به صورت آنلاین انجام دهد. این دستمزد از شرکت به شرکت دیگر یا با مشتریان خصوصی متفاوت است. بسیاری از نویسندگان مستقل تمام وقت هستند. متوسط حقوق برای نویسنده مستقل 24 دلار در ساعت است.

5. طراح گرافیک مجازی
هرکسی که بهترین کار خود را در خارج از یک دفتر سنتی تولید کند و دارای استعدادی هنری باشد، می تواند وارد طراحی گرافیک مجازی شود. شما تایپوگرافی، تصاویر و گرافیک های حرکتی را برای مشتریان در رسانه های دیجیتال، منتشر خواهید کرد. شما می توانید آرم، برچسب، بسته بندی یا مواد تبلیغاتی را برای مارک ها و شرکت های مختلف طراحی کنید. البته شما نیازبه مهارت در زمینه نرم افزار، تایپوگرافی ، Adobe Photoshop ، طراحی وب و فناوری دارید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر