jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۹۶۸۳۰   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۸

طی احکامی از سوی حجت الاسلام موسوی ، مدیران جدید گروههای آموزش و محافل- مسابقات شبکه قرآن سیما منصوب شدند .

تغییرات مدیریتی در شبکه قرآن سیما

به گزارش جام جم سیما ، طی مراسمی که با حضور مدیران شبکه قرآن سیما برگزار گردید ، احکام جدید سرپرستی گروههای برنامه ساز آموزش و محافل- مسابقات این شبکه به آقایان ضیاءآذری و باقرزاده ابلاغ شد.

دربخشی از حکم دکتر شهریار ضیاءآذری بعنوان سرپرست گروه آموزش آمده است :

ایجاد بسترهای لازم و تدارک برنامه های جذاب و مفید برای انجام آموزش های قرآنی مورد نیاز جامعه ، بهره گیری از به روزترین شیوه ها ، سبک های متنوع ، جدید و جذاب در تولیدات آموزشی ، تعامل با نهادها و مراکز قرآنی ، بهره گیری از فضای مجازی و ایجاد اتاق فکر گروه با مشارکت اساتید آموزش از جمله مواردی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد .

همچنین در حکم اصغر باقر زاده که بعنوان سرپرست جدید گروه محافل و مسابقات منصوب گردیده است ، به تدارک و برگزاری مسابقات جذاب قرآنی ، اولویت قراردادن همکاری با طرح چلچراغ به عنوان طرح ملی قرآن خوانی و قرآن دانی ، شناسایی جلسات تفسیر قرآن در سطح کشور و بهره برداری لازم از آن ، تعامل شایسته با نهادها و سازمانهای مرتبط ، پوشش مناسب مسابقات قرآنی و برنامه ریزی برای طراحی ، تولید و پخش جنگ های قرآنی تاکید شده است .

در پایان این مراسم از زحمات محمد امین مهدوی و حیدر جاودان بعنوان مدیران پیشین این گروهها با اهداء هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد .

منبع : تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر