jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۹۶۸۳۰ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۸

طی احکامی از سوی حجت الاسلام موسوی ، مدیران جدید گروههای آموزش و محافل- مسابقات شبکه قرآن سیما منصوب شدند .

تغییرات مدیریتی در شبکه قرآن سیما

به گزارش جام جم سیما ، طی مراسمی که با حضور مدیران شبکه قرآن سیما برگزار گردید ، احکام جدید سرپرستی گروههای برنامه ساز آموزش و محافل- مسابقات این شبکه به آقایان ضیاءآذری و باقرزاده ابلاغ شد.

دربخشی از حکم دکتر شهریار ضیاءآذری بعنوان سرپرست گروه آموزش آمده است :

ایجاد بسترهای لازم و تدارک برنامه های جذاب و مفید برای انجام آموزش های قرآنی مورد نیاز جامعه ، بهره گیری از به روزترین شیوه ها ، سبک های متنوع ، جدید و جذاب در تولیدات آموزشی ، تعامل با نهادها و مراکز قرآنی ، بهره گیری از فضای مجازی و ایجاد اتاق فکر گروه با مشارکت اساتید آموزش از جمله مواردی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد .

همچنین در حکم اصغر باقر زاده که بعنوان سرپرست جدید گروه محافل و مسابقات منصوب گردیده است ، به تدارک و برگزاری مسابقات جذاب قرآنی ، اولویت قراردادن همکاری با طرح چلچراغ به عنوان طرح ملی قرآن خوانی و قرآن دانی ، شناسایی جلسات تفسیر قرآن در سطح کشور و بهره برداری لازم از آن ، تعامل شایسته با نهادها و سازمانهای مرتبط ، پوشش مناسب مسابقات قرآنی و برنامه ریزی برای طراحی ، تولید و پخش جنگ های قرآنی تاکید شده است .

در پایان این مراسم از زحمات محمد امین مهدوی و حیدر جاودان بعنوان مدیران پیشین این گروهها با اهداء هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد .

منبع : تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر