jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۸۹۸۱ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۲

قرار است صورت نیکلاس کیج به صورت یک اثر بادی در قلعه بزرگی که «نیکلاس کیج در یک قفس» نام دارد قرار گیرد تا مردم بتوانند به او مشت بزنند.

نیکلاس کیج در قلعه بادی

نیکلاس کیج سال‌ها پیش از جهان بازیگری فراتر رفت و تبدیل به پدیده‌ای بزرگ در اینترنت شد. از رخدادهای اینترنتی که به نوعی او را در بر می‌گرفتند می‌توان به قرار گرفتن تصویر صورتش در معادله فیبوناچی و کات کردن صورتش روی چهره تمام شخصیت‌های سریال «بازی تاج و تخت» در اینترتنت اشاره کرد.

حالا هم قرار است او وارد جهان بازی‌های نرم و بادکردنی شود و تصویری غول‌آسا از صورتش درون یک قفس بزرگ قرار بگیرد که در واقع یک قلعه بادشدنی است.

خالقان این قلعه بزرگ درباره‌اش می‌گویند: «مردم می‌توانند وارد این قلعه بادی شوند و به نیکلاس کیج مشت بزنند. آن‌ها می‌توانند نیکلاس کیج را بغل کنند، اما هیچ‌کس هرگز نخواهد توانست نیکلاس کیج را شکست دهد. در طول تاریخ دراز اینترنت، ما دیدیم که نیکلاس کیج قاطی می‌کند و تبدیل به هر کس دیگری می‌شود، اما تا به حال نیکلاس کیج را در یک قفس ندیده بودیم.»

این سازه که قرار است در سراسر جهان برابر دوستداران کیج قرار بگیرد، اول راهی فستیوال موسیقی «شکوه در استرالیا» خواهد شد. «هانگری کسل» که نام شرکت خالقان این قلعه بزرگ است، پیش از این نیز سر لیونل ریچی خواننده مشهور را در ابعاد غول‌آسا درست کرده بودند و گروه مسئول ابرپروژکتور «لیزر کت» بودند.

این گروه علاوه بر این مردم را تشویق کرده تا عکس‌های خودشان را بفرستند تا چهره آنها در اینترنت با نیکولاس کیج عوض شود و به این ترتیب از فیلم معروف او یعنی «Face Off» یا «تغییر چهره» محصول ۱۹۹۷ که در کنار جان تراولتا ظاهر شده بود، تجلیل کنند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر