jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۱۷۹۵۳ ۲۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۰

ارزش سهام گوگل بعد از ارائه گزارش خوب مالی مربوط به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵، برای اولین بار از ۷۰۰ دلار گذشت.

گوگل رکورد بورس آمریکا را شکست

افزایش 101.22 دلاری ارزش سهام گوگل که معادل 17 درصد رشد است، رکورد تاریخی را برای این شرکت به ثبت رساند. این کمپانی از آوریل 2008 همواره شاهد رشد قابل توجهی در ارزش سهام خود بوده و قله آن مربوط به ثبت ارزش 615.03 دلار برای ارزش هر سهم در فوریه 2014 می‌شود.

ارزش ثبت شده کنونی که برای این کمپانی دستاورد تلقی می‌شود، بالغ بر 65 میلیارد دلار به ارزش گوگل افزوده است؛ بنابراین ارزش کنونی برند گوگل 478 میلیارد دلار است.

وال استریت ژورنال گفته با توجه به اینکه این رکورد روز جمعه برای گوگل به دست آمده، حدودا چهار میلیارد دلار به ثروت لری پیج و سرگئی برین به عنوان مؤسسان گوگل افزوده است.

همچنین خبرگزاری فرانسه درباره چرایی این رشد ارزش سهام گفته است که افزایش 60 درصدی مدت زمان تماشای ویدئوهای شبکه تصویری یوتیوب توسط کاربران از طریق گوشی‌های هوشمند عامل چنین رشد بی‌سابقه‌ای در ارزش سهام این کمپانی آمریکایی بوده است.

البته این خبرگزاری اذعان کرده که سود 65 میلیارد دلاری در یک روز، بالاترین رقم سود یک شرکت در تاریخ آمریکا است. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر