jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۸۰۴۳۸۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۹

جایی دیدنی برای گردشگری در مجمع‌الجزایر مالدیو

این هتل است یا جزیره؟ [عکس]

۶

جام جم سرا- یک استودیوی طراحی در سنگاپور به نام «گاز آرشیتکتس» محیطی افسانه‌ای را در جزایر مالدیو خلق کرده به نام «هتل کوکو پرایو». این هتل در جزیره‌ای کوچک قرار گرفته که دورتادورش چشم‌اندازی از آب و اقیانوس است و در اتاق‌های اغلب امکانات رفاهی برای مسافران و گردشگران در نظر گرفته شده است.

این هتل است یا جزیره؟ [عکس]

(عکس: مهر به نقل از سایت کوکوپرایو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
وووووووووی
۰
۰
ر- اعتمادی
Germany
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
خوانندگان محترم بعرض میرساندهمه ماگاهی میگوییم فلان جامثل بهشت بودیااینكه عین جهنم بود.چطورمااینهمه مطمئن صحبت میكنیم معنیش اینست همه مابهشت وجهنم راتجربه كرده اییم وآنرا ازطریق همزادخودمان دیده ایم.قضیه* همزاد*راجدی بگیریم.البته بعضی به آن روح هم میگوینداسمش مهم نیست حقیقتش مهم است.
۰
۰
زهرا از همدان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
خیلی قشنگه!!
۰
۰
شیفته
Germany
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
ازنظرجناب ر-اعتمادی بسیارخوشم آمد.اگرامكان داردتوضیحات بیشتری ارائه فرماینداسم همزادرامن هم شنیده ام .
۰
۰
علی محمدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
بسیار جالب بود
۰
۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
خوش به حال كسانی كه می توانند به آنجا بروند برای ما كه فقط یك رویاست .
۰
۰

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر