برای اولین بار به مناسبت مبعث پیامبر(ص)

شبکه یک از جدیدترین فیلم مجید مجیدی رونمایی می‌کند

به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) شبکه یک سیما برای اولین بار اقدام به پخش تصاویری از لوکیشن فیلم سینمایی «محمد(ص)» با حضور بازیگران این فیلم خواهد کرد.
کد خبر: ۷۹۸۰۷۳
شبکه یک از جدیدترین فیلم مجید مجیدی رونمایی می‌کند

ویژه برنامه «آتش بازی» از ساعت 23 آغاز و تا حوالی ساعت یک بامداد بصورت زنده از محل پارک حضرت ابراهیم (ع) به روی آنتن خواهد رفت. حضور مردم و اجرای برنامه آتش بازی به مناسبت مبعث ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) از جمله آیتم‌های این ویژه برنامه است.

همچنین برای اولین بار در این ویژه برنامه، تصاویر ضبط شده از لوکیشن‌های فیلم سینمایی محمد رسول الله تازه‌ترین اثر مجید مجیدی از شبکه یک نمایش داده می‌شود. بازیگران این پروژه بزرگ سینمایی نیز در برنامه حضور خواهند داشت.

ویژه برنامه شب مبعث همچنین از حضور هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران نیز بهره خواهد برد. مجید اخشابی و خشایار اعتمادی از خوانندگان کشور و صابر خراسانی از شاعران و مداحال اهل بیت از مهمانان این برنامه هستند.

همچنین بمنظور ایجاد فضایی شاد در برنامه قرار است تعدادی از هنرمندان برنامه رادیویی جمعه ایرانی در این ویژه برنامه حضور یابند.

ویژه برنامه مبعث کاری به تهیه کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مجید خواجه‌نژاد، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک است که با اجرای عبدالله روا از این شبکه پخش خواهد شد.

روز شنبه مصادف با مبعث پیامبر (ص) نیز شبکه یک با ویژه برنامه‌ای دیگر مه‌مان خانه‌های مخاطبان خواهد بود. این برنامه از ساعت 10:30 صبح آغاز و تا ساعت 12:30 دقیقه ادامه خواهد داشت.

این ویژه برنامه که با هدف معرفی استعدادهای شهرستان سبزوار برای جذب سرمایه گذاری در بخش صنعت و جذب گردشگر پخش می‌شود، با تهیه کنندگی و اجرای سید اقبال واحدی از شهرستان سبزوار و بصورت زنده پخش خواهد شد.

در این ویژه برنامه مداحان، شاعران و هنرمندان محلی حضور دارند و به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

اجرای موسیقی زنده و گزارش‌هایی از مراسم روز مبعث در هیات‌های مذهبی و مراسم عروسی جوانان از دیگر بخش‌های ویژ برنامه روز عید مبعث را تشکیل می‌دهند. این ویژه برنامه نیز کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است. (تسنیم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها