jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۸۰۷۳   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۶

برای اولین بار به مناسبت مبعث پیامبر(ص)

شبکه یک از جدیدترین فیلم مجید مجیدی رونمایی می‌کند

به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) شبکه یک سیما برای اولین بار اقدام به پخش تصاویری از لوکیشن فیلم سینمایی «محمد(ص)» با حضور بازیگران این فیلم خواهد کرد.

شبکه یک از جدیدترین فیلم مجید مجیدی رونمایی می‌کند

ویژه برنامه «آتش بازی» از ساعت 23 آغاز و تا حوالی ساعت یک بامداد بصورت زنده از محل پارک حضرت ابراهیم (ع) به روی آنتن خواهد رفت. حضور مردم و اجرای برنامه آتش بازی به مناسبت مبعث ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) از جمله آیتم‌های این ویژه برنامه است.

همچنین برای اولین بار در این ویژه برنامه، تصاویر ضبط شده از لوکیشن‌های فیلم سینمایی محمد رسول الله تازه‌ترین اثر مجید مجیدی از شبکه یک نمایش داده می‌شود. بازیگران این پروژه بزرگ سینمایی نیز در برنامه حضور خواهند داشت.

ویژه برنامه شب مبعث همچنین از حضور هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران نیز بهره خواهد برد. مجید اخشابی و خشایار اعتمادی از خوانندگان کشور و صابر خراسانی از شاعران و مداحال اهل بیت از مهمانان این برنامه هستند.

همچنین بمنظور ایجاد فضایی شاد در برنامه قرار است تعدادی از هنرمندان برنامه رادیویی جمعه ایرانی در این ویژه برنامه حضور یابند.

ویژه برنامه مبعث کاری به تهیه کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مجید خواجه‌نژاد، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک است که با اجرای عبدالله روا از این شبکه پخش خواهد شد.

روز شنبه مصادف با مبعث پیامبر (ص) نیز شبکه یک با ویژه برنامه‌ای دیگر مه‌مان خانه‌های مخاطبان خواهد بود. این برنامه از ساعت 10:30 صبح آغاز و تا ساعت 12:30 دقیقه ادامه خواهد داشت.

این ویژه برنامه که با هدف معرفی استعدادهای شهرستان سبزوار برای جذب سرمایه گذاری در بخش صنعت و جذب گردشگر پخش می‌شود، با تهیه کنندگی و اجرای سید اقبال واحدی از شهرستان سبزوار و بصورت زنده پخش خواهد شد.

در این ویژه برنامه مداحان، شاعران و هنرمندان محلی حضور دارند و به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

اجرای موسیقی زنده و گزارش‌هایی از مراسم روز مبعث در هیات‌های مذهبی و مراسم عروسی جوانان از دیگر بخش‌های ویژ برنامه روز عید مبعث را تشکیل می‌دهند. این ویژه برنامه نیز کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها