jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۳۱۳۴   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۸

فناوری دیجیتال

سنجش سلامت بدن

گجتی ساخته شده که بدون سیم به تلفن‌هوشمند متصل می‌شود و با قرار دادن دو انگشت روی آن می‌توان میزان اکسیژن خون، سرعت گردش آن و اطلاعاتی دیگر را روی اپلیکیشن مخصوص آن مشاهده کرد.

سنجش سلامت بدن

اندازه‌گیری فشار خون و کنترل ضربان قلب به یک دستگاه مخصوص نیاز دارد.

به‌این‌منظور گجتی ساخته شده که بدون سیم به تلفن‌هوشمند متصل می‌شود و با قرار دادن دو انگشت روی آن می‌توان میزان اکسیژن خون، سرعت گردش آن و اطلاعاتی دیگر را روی اپلیکیشن مخصوص آن مشاهده کرد. اپلیکیشن با دریافت اطلاعات، نمره‌ای از یک تا 4 به‌عنوان نمره سلامت قلب شما نمایش می‌دهد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر