jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۳۲۹۸   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۰

جلال مقامی - دوبلور پیشکسوت کشورمان - که اخیرا در بیمارستان بستری بود، پس از مرخص شدن، این روزها در منزل مطالعه می‌کند، تلویزیون تماشا می‌کند و برای بهبود وضعیت سلامتی‌اش، به پیاده‌روی می‌رود.

از «جلال مقامی» چه خبر؟

رضا حضرتی‌ - خواهرزاده جلال مقامی - درخصوص روند فعلی درمان این دوبلور پیشکسوت گفت: خدا را شکر آقای مقامی از هفته گذشته تا به حال خیلی بهتر شده‌اند. در حال حاضر به راحتی می‌توانند صحبت کند و فقط در ادای برخی کلمات و جملات پیچیده کمی دچار مشکل می‌شوند که پزشک معالجش اعلام کرده است به زودی این مشکلش هم بهبود می‌یابد.
وی افزود: قرار است مجددا آقای مقامی را به بیمارستان مهر شهر کرج ببریم تا با معاینه مجدد پزشک معالجش، بقیه روند درمانش به خوبی طی شود. در حال حاضر ایشان بیشتر کتاب می‌خواند‌، تلویزیون نگاه می‌کند،‌ اخبار را دنبال می‌کند و گاهی هم برای حفظ سلامتی و تنظیم فشار خونش به پیاده‌روی می‌رود و خدا را شکر به لحاظ فیزیکی حالش خیلی بهتر شده است.
حضرتی در پایان صحبت‌هایش درخصوص برگشت جلال مقامی به رادیو اعلام کرد: فعلا به دلیل اینکه ایشان تحت نظر هستند، باید از هرگونه استرس و فشار کاری به دور باشند تا مراحل درمانش کامل شود. وی نباید خسته شود و تمرکز فکری بیشتری داشته باشد تا هرچه زودتر حالشان کامل خوب شود.
جلال مقامی - دوبلور مطرح کشورمان و مجری برنامه قدیمی «دیدنی‌ها» - 15 آذر ماه به لحاظ تکلم دچار مشکل و به بیمارستان قائم کرج منتقل شد.
این دوبلور پیشکسوت به مدت پنج روز در بیمارستان تحت مراقبت بود و 20 آذر ماه از بیمارستان مرخص شد. جلال مقامی اکنون در منزل در حال استراحت است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها