jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۴۴۵۳۳   ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۹

برنامه‌ «بعضیا» قصد دارد به واسطه‌ی فیلم‌هایی که از لبخند مردم به این برنامه ارسال می‌شود، تیتراژ خود را طراحی کند.

لبخند مردم در تیتراژ «بعضیا»

علی ضیاء در ابتدای برنامه «بعضیا» که شامگاه گذشته پخش شد، از رسیدن عکس‌هایی از لبخند مردم خبر داد و گفت: اگر مردم عزیز، فیلم‌های کوتاهی از لبخند زدن خود در حد چند ثانیه برای ما بفرستند، می‌توانیم آنها را در تیتراژ استفاده کنیم.

او در این برنامه گفت: همچنین مخاطبان می‌توانند در سایت برنامه، آیتم‌هایی را که فرصتی برای پخش آنها وجود نداشته، تماشا کنند؛ مثلا هفته گذشته در گفت‌وگو با احسان حدادی، آنقدر بحث‌های متعددی مطرح شد که فرصتی برای پخش آیتم گفت‌وگو با مادربزرگ و پدربزرگ او وجود نداشت، اما شما می‌توانید این آیتم را در سایت برنامه تماشا کنید.

مجری «بعضیا» یادآور شد: آیتم‌هایی را برای پخش در محرم ساخته بودیم که قسمت نشد آن شب‌ها در خدمتتان باشیم. این بخش‌ها نیز روی سایت موجود است.

ضیاء همچنین درباره‌ی حضور همزمان مردم در برنامه زنده نیز خطاب به مخاطبان توضیح داد: فکر می‌کنم ربیع الاول فرصت مناسبی برای حضور مردم در استودیو باشد. ما دنبال اتفاقاتی برای حضور گسترده‌تر شما در برنامه هستیم و حتی از شما می‌خواهیم حین دیدن «بعضیا» از خودتان فیلم بگیرید یا نظراتتان را درباره برنامه در قالب فیلم‌هایی برای ما ارسال کنید. (روابط عمومی برنامه بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر