jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۱۹۷۶   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۲

جواد رضویان در گفت‌وگویی با امیرحسن صدیق از احوال این روزهایش، همکاری‌ با سریال «اتاق عمل» مهران مدیری و قهرمان‌های زندگیش گفته است.

قهرمان زندگی «جواد رضویان» کیست؟

جواد رضویان در گفت‌وگویی از احوال این روزهایش، همکاری‌ با سریال «اتاق عمل» مهران مدیری و قهرمان‌های زندگیش گفته است.

در این گفت‌وگو که در قالب برنامه رادیویی «اینجا شب نیست»، روی آنتن رادیو جوان رفته است، جواد رضویان درباره‌ی کارهایی که این روزها انجام می‌دهد، می‌گوید: «الآن سر فیلمبرداری «اتاق عمل» هستیم. جای همه‌تون خالی. با اینکه خیلی شلوغه، اما با این حال جای همه‌تون رو خالی می‌کنیم.»


رضویان در ادامه می‌گوید، این کار حدودا یک ماه دیگر پخش می‌شود و فیلمبرداری‌اش یک ماه و نیم است که شروع شده است.

رضویان در پاسخ به این سؤال امیرحسین صدیق که می‌پرسد: «از دوست داشتنی‌های دیگر مثل خودت، دیگر چه کسانی اونجا هستند؟» پاسخ می‌دهد: «از بچه‌های عزیزی که نقش‌ها را اجرا می‌کنند، شخص آقای مهران مدیری هستند، آقای سیامک انصاری، مهران غفوریان، خانم سحر زکریا، سحر ولدبیگی و خانم فرشادجو... خیلی از عزیزایی که در پروژه‌های گذشته آقای مدیری بودند، تقریبا همه دعوت شدند برای ایفای نقش.»

در ادامه این گفت‌وگوی تلفنی، امیرحسین صدیق می‌پرسد: «جواد عزیز چه نقشی را بازی می‌کنی؟» رضویان هم پاسخ می‌دهد: «اصولا نقش‌های ساده برای منه!!!»

جواد رضویان اظهار امیدواری می‌کند که این سریال مورد پسند باشد و می‌گوید: «بچه‌ها شبانه‌روز دارن تلاش می کنند. ان‌شاءالله مورد عنایت مخاطبان هم قرار بگیرد.»

امیرحسین صدیق هم در بخشی از این گفت‌وگو می‌گوید: «من خودم برای یکی از فیلم‌های جواد رضویان بازی کردم. مجموعه «مهمانان ویژه» و اینکه بسیار کارگردان خوبی هستی. انقدر که همیشه یادت می‌کنم و کارهایت انقدر خوب بوده که همین طور سریال و مینی‌سریال‌هایت دائما از شبکه‌های مختلف در حال پخش است ...»

او در ادامه از رضویان می‌پرسد که نمی‌خواهد دوباره کاری را به عنوان کارگردان شروع کند؟ رضویان هم در پاسخ از برنامه‌هایش می‌گوید: «راستش من دو تا طرح مصوب داشتم برای دو تا از شبکه‌های تلویزیونی. شبکه پنج سیما و یک شبکه دیگر. ولی خب به واسطه درگیر شدن تو پروژه آقای مدیری فکر کنم تا آخر امسال مجبورم جلوی دوربین باشم تا پشت دوربین.»

در ادامه امیرحسین صدیق می‌گوید: «پس ما سخت منتظریم ببینیم سال بعد در حال کارگردانی هستی.» رضویان هم جواب می‌دهد: «ان‌شاءالله مردم هم تحملشان بیشتر بشود و بتوانند ما را تحمل کنند.»

رضویان سپس در پاسخ به این سؤال امیرحسین صدیق که «قهرمان زندگیتان کیست؟» می‌گوید: «ترجیح می‌دهم اسم کسی را نبرم. هر کسی که توی زندگی‌اش چیزی به من یاد داده، می‌تواند قهرمان زندگی من باشه... معلم‌های من، پدر و مادرم، حتی ممکن است از یک کودک هم چیزی یاد گرفته باشم. او هم می‌تواند قهرمان زندگی من باشه.» (خبرگزاری ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر