jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۰۷۳۳   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۵

ابراز رضایت 95 درصدی مخاطبان در نظرسنجی پیامکی

«رسوایی 2» ساخته می شود

چندی پیش عوامل فیلم سینمایی «رسوایی 2» اقدام به راه‌اندازی نظرسنجی به صورت پیامکی کردند که این نظرسنجی روز گذشته به پایان رسید.

«رسوایی 2» ساخته می شود

مسوول روابط عمومی فیلم سینمایی «رسوایی 2» گفت: 95 درصد از مخاطبان ابراز رضایت خود را از نسخه اول فیلم سینمایی رسوایی اعلام کردند و خواستار ادامه ساخت این اثر سینمایی شدند.

بنا بر این گزارش طی این نظرسنجی که به صورت پیامکی صورت گرفته است از مخاطبان خواسته شده بود که نظرات خود را برای ادامه ساخت فیلم سینمایی رسوایی تا پایان روز 30 شهریور اعلام کنند که طی این نظرسنجی صدها هزار تن از مردم با ارسال پیامک به سامانه روابط عمومی این اثر سینمایی خواستار ساخت مجدد آن شدند.

عوامل فیلم سینمایی «رسوایی 2» ساخته مسعود ده‌نمکی با این نظرسنجی ترغیب شدند تا فیلمنامه نهایی این اثر سینمایی که توسط مسعود ده‌نمکی به نگارش درآمده است را جهت دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه دهند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر