jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۸۱۳۷ ۲۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۷

نویسنده سریال «کیمیا» از اتمام نگارش فیلمنامه این سریال تا پایان مهرماه امسال خبر داد و گفت: همزمان با نوشتن فیلمنامه، بازنویسی آن نیز انجام می‌شود.

نگارش «کیمیا» در آخرین مرحله

مسعود بهبهانی‌نیا، نویسنده فیلمنامه سریال «کیمیا» گفت: گروه تولید سریال همچنان مشغول تصویربرداری در شهر تهران هستند و صحنه‌های مربوط به زمان حال را ضبط می‌کنند و طبق برنامه‌ریزی این مرحله تا پایان سال ادامه خواهد داشت.سریال «کیمیا» در سه مقطع زمانی قبل از انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و زمان حال اتفاق می‌افتد و داستان دختری پرسشگر و معترض به نام کیمیاست که با پدر نظامی و منضبط خود دچار اختلاف می‌شود. سیر حوادثی که در زندگی این خانواده رخ می‌دهد، آنها را درگیر توطئه و دسیسه‌ای بزرگ می‌کند و «کیمیا» با تلاشی خستگی‌ناپذیر درصدد نجات خانواده برمی‌آید و به این ترتیب او تبدیل به زنی مقاوم و استوار می‌شود.

مهراوه شریفی‌نیا، آزیتا حاجیان، نیکی کریمی، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، سیدمهرداد ضیایی، رضا توکلی، علی شادمان، عطا عمرانی، امیر کاظمی، کاظم هژیرآزاد، آشا محرابی، سودابه بیضایی، نسرین نیک و محسن مجلس‌آرا از بازیگران این سریال هستند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر