jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۶۷۰۲۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

پژوهشگران دانشگاه «سانتاکلارا» در آمریکا دریافته‌اند که فکرهای خلاقانه هنگام راه رفتن، در ذهن افراد به وجود می‌آیند.

جام جم سرا:
به نقل از سایت علمی لایف ساینس، «ماریلی اوپیرز» مسئول پژوهشی درباره خلاقیت خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد می‌گویند که بهترین زمان فکر کردن برای آن‌ها هنگام راه رفتن است؛ و ما در این پژوهش به دنبال یافتن دلیل این مسأله هستیم.
پژوهشگران در این تحقیقات از همکاری ده‌ها نفر که اکثر آنان دانشجو هستند، برای انجام آزمایشی در دانشگاه «استنفورد» استفاده کردند.
به نقل از العالم فارسی، در نخستین آزمایش، گروهی از افراد وظایف تعریف شده را به صورت نشسته انجام دادند و در آزمایش دوم هم فعالیت‌ها هنگام راه رفتن شرکت کنندگان، صورت گرفت. سرانجام مشخص شد، نتایج به دست آمده از شرکت کنندگانی که هنگام راه رفتن وظایف خود را انجام دادند، بهتر بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر