jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۷۰۲۸ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۳

حاصل آتش سوزی شبانه‌ای که در پارکینگ یک ساختمان ۶ طبقه در شرق تهران پدید آمده بود، علاوه بر خسارات گسترده، سه کشته به جا گذاشت و عکسهایی که در ادامه می‌بینید.

آتش در پارکینگ |عکس|

جام جم سرا: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران در این زمینه گفت: درساعت ۲۱:۴۴ دقیقه درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ از آتش سوزی در یک ساختمان خبر دادند که بلافاصله ۵ ایستگاه آتش نشانی، یک گروه امدادونجات، ۲ خودرو تنفسی، یک تشک نجات و یک بالابر راهی محل حادثه شدند.
حمیدرضا یادگاری ادامه داد: پس از رسیدن نیروهای آتش نشانی در بررسی‌های اولیه مشاهده شد که آتش سوزی از طبقه منفی دو وپارکینگ شروع شده وسه دستگاه خودرو پرادو، سمند و لندکروز کاملا شعله ور و دود فراوانی نیز طبقات را فراگرفته بود. گروهی به کمک افراد محبوس شده احتمالی در پارکینگ رفتند که دو مرد به صورت بی‌حال بر روی زمین پارکینگ افتاده بودند که آتش نشانان بلافاصله هر دو نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه به علت دودگرفتگی جان خود را ازدست داده بودند گروه دیگر آتش نشانان ۱۵ نفر از ساکنان را که در طبقات و در میان دود غلیظ گرفتار بودند خارج و به محل امنی منتقل کردند.
وی گفت: در بررسی بیشتر در طبقه دوم چهار نفر دیگر از ساکنان مشاهده شدند که یک نفر بیهوش شده بود که آتش نشانان سریعا افراد مصدوم را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه زن بیهوش نیز به علت دود گرفتگی جان خود را از دست داد. سایر آتش نشانان عملیات اطفای حریق را آغاز و پس از یک عملیات سخت و نفس گیر آتش سوزی را مهار کردند.
وی تصریح کرد که چهار نفر از آتش نشانان نیز در حین عملیات دچار مصدومیت شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند.
این مقام مسئول درآتش نشانی یادآور شد که علت آتش سوزی سه دستگاه خودرو، توسط کار‌شناسان آتش نشانی در دست بررسی است.|ایسنا

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر