حاصل آتش سوزی شبانه‌ای که در پارکینگ یک ساختمان ۶ طبقه در شرق تهران پدید آمده بود، علاوه بر خسارات گسترده، سه کشته به جا گذاشت و عکسهایی که در ادامه می‌بینید.
کد خبر: ۶۴۷۰۲۸
آتش در پارکینگ |عکس|

جام جم سرا: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران در این زمینه گفت: درساعت ۲۱:۴۴ دقیقه درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ از آتش سوزی در یک ساختمان خبر دادند که بلافاصله ۵ ایستگاه آتش نشانی، یک گروه امدادونجات، ۲ خودرو تنفسی، یک تشک نجات و یک بالابر راهی محل حادثه شدند.
حمیدرضا یادگاری ادامه داد: پس از رسیدن نیروهای آتش نشانی در بررسی‌های اولیه مشاهده شد که آتش سوزی از طبقه منفی دو وپارکینگ شروع شده وسه دستگاه خودرو پرادو، سمند و لندکروز کاملا شعله ور و دود فراوانی نیز طبقات را فراگرفته بود. گروهی به کمک افراد محبوس شده احتمالی در پارکینگ رفتند که دو مرد به صورت بی‌حال بر روی زمین پارکینگ افتاده بودند که آتش نشانان بلافاصله هر دو نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه به علت دودگرفتگی جان خود را ازدست داده بودند گروه دیگر آتش نشانان ۱۵ نفر از ساکنان را که در طبقات و در میان دود غلیظ گرفتار بودند خارج و به محل امنی منتقل کردند.
وی گفت: در بررسی بیشتر در طبقه دوم چهار نفر دیگر از ساکنان مشاهده شدند که یک نفر بیهوش شده بود که آتش نشانان سریعا افراد مصدوم را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه زن بیهوش نیز به علت دود گرفتگی جان خود را از دست داد. سایر آتش نشانان عملیات اطفای حریق را آغاز و پس از یک عملیات سخت و نفس گیر آتش سوزی را مهار کردند.
وی تصریح کرد که چهار نفر از آتش نشانان نیز در حین عملیات دچار مصدومیت شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند.
این مقام مسئول درآتش نشانی یادآور شد که علت آتش سوزی سه دستگاه خودرو، توسط کار‌شناسان آتش نشانی در دست بررسی است.|ایسنا

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها