jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۲۳۹۶۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۸:۲۷

رییس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری زنی خبر داد که با همدستی مردی دیگر، نقشۀ قتل همسرش را کشید و با ضربات متعدد تیشه، او را به قتل رساند.

همدستی برای قتل شوهر

به گزارش جام جم سرا به نقل ای ایسنا- سرهنگ خواجوی در تشریح جزئیات دستگیری عاملان قتل در اهواز، گفت: به دنبال تماس تلفنی شهروندی در صبح روز هفتم آذرماه مبنی بر وقوع یک مورد قتل عمد در حوزه کلانتری 22 اهواز، اکیپی از ماموران کلانتری برای تعیین صحت و سقم گزارش دریافتی به محل حادثه اعزام شدند و پس از حضور در محل حادثه، با پیکر بی‌جان مردی مواجه شدند که بر اثر اصابت ضربات جسم سخت، جان خود را از دست داده بود.
وی افزود: با تائید خبر دریافتی، تیم اداره تشخیص هویت پلیس‌آگاهی و پزشکان سازمان پزشکی قانونی به محل حادثه فراخوانده شدند و معاینات‌اولیه پزشکی‌قانونی از جسد متوفی که «قاسم» نام داشت، نشان داد وی به دلیل اصابت چندین ضربه شدید از جسم سخت به نواحی مختلف سرش، جان خود را از دست داده است. یک عدد تیشه ساختمانی خون‌آلود نیز در صحنه قتل کشف شد که نشان می‌داد متهم یا متهمان به قتل، با همین آلت اقدام به قتل فرد متوفی کردند.
خواجوی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد همسر مقتول نیز در یکی از اتاق‌ها حبس شده، گفت: همسر مقتول در تحقیقات ماموران توضیح داد که نیمه‌های شب، وقتی وی و همسرش در حال استراحت بودند، فردی ناشناس پس از ورود به منزلشان، با تیشه‌ای که در دست داشت چندین ضربه متوالی به سر «قاسم» کوبیده و او را به قتل رساند و پس از بستن دست، پا و دهان این زن، او را در یکی از اتاق‌ها زندانی کرد و از محل متواری شد.
رییس پلیس آگاهی خوزستان گفت: ماموران در بررسی مستندات به جای مانده از صحنه قتل و همچنین تحقیقات از اهالی محل، دریافتند که شب حادثه فردی غریبه که ظاهرا مهمان مقتول بوده، به همراه «قاسم» در محل مشاهده شده است، این در حالی بود که همسر مقتول در اظهارات خود هیچ‌گونه اشاره‌ای در مورد این مهمان نکرده بود و به همین دلیل همسر مقتول به عنوان مظنون اولیه، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
وی با بیان اینکه همسر مقتول نهایتاً در دام تناقض‌گویی‌های خود اسیر شد و در مقابل مستندات و دلایل قانونی پلیس، لب به اعتراف گشود، گفت: این زن در بازجویی‌ها اعلام داشت که قریب به سه سال و اندی تحت فشار فامیل، با مقتول ازدواج کرده بود اما هیچ‌گونه علاقه‌ای به وی نداشته و همین عامل سبب شده تا این زن، با فردی به نام «امیر» که اهل یکی از استان‌های غربی کشور بود و با شوهرش ارتباط دوستانه داشته، رابطه پنهانی ایجاد کند و به صورت مخفیانه با یکدیگر ارتباط داشته باشند.
خواجوی با بیان اینکه متهمه در ادامه بازجویی‌ها به ماموران گفته که به دلیل وسوسه‌های شیطانی و علاقه شدید به «امیر» و همچنین احساس ناامنی از سوی شوهرش، تصمیم به قتل وی گرفته، افزود: متهمه با طرح این نقشه پلید، متهم به قتل را به منزل دعوت کرده و با کمک وی اقدام به قتل همسرش می‌کند و همچنین با بستن دست و پای همسر مقتول، قصد داشتند ماموران را در پرونده گمراه کنند تا متوجه نقش این زن در پرونده قتل نشوند و بتوانند از قانون بگریزند.
به گفته رییس پلیس‌آگاهی خوزستان، متهمان به همراه پرونده متشکله، در اختیار مقام‌قضایی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر