jamejamsara
سرا کد خبر: ۶۲۲۳۲۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۱

از عشق های آتشین و علاقه همسران تا کنون خیلی دیده و شنیده ایم ، اما زندگی فرانک و النور نمونه یک عشق واقعی و پایدار در زندگی است .

 

زندگی فرانک تورنز و اِلِنور، همسرش، از ابتدا تا مرگ پر از نکات مشترک بود. نکته اول این است که هر دوی آنها 87 سال پیش در یک روز و یک سال مشترک به دنیا آمدند. آنها حدود 65 سال پیش در ایالت کارولینای شمالی با هم آشنا شدند و پس از ازدواج، زندگی مشترک­شان با عشقی مثال زدنی تا همین چند روز پیش ادامه داشت.

چند روز پیش ساعت چهار صبح النور که چند روزی می­شد به دلیل سکته در بیمارستان بستری بود، از این دنیا رفت. برای دختر این پدر و مادر سخت­ ترین کار این بود که این خبر را به پدرش بدهد که او نیز حال خوبی نداشت و در خانه تحت مراقبت بود. وقتی اعضای خانواده پس از انجام کارهای مربوط به بیمارستان به خانه آمدند تا این خبر را به پدرشان بدهند، پرستار فرانک گفت او نیز چند ساعت پیش از دنیا رفته است.

>> جام جم سرا/ سمیه مشیری/ ترجمه از Dailymail

*شما نظرتان چیست؟ آن را با ما و دیگران در میان بگذارید*
*با کلیک روی نماد RSS  و ذخیرۀ آن، جدیدترین مطالب ما را آسانتر دنبال کنید*

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
ایول به این عشق . عشق هم عشق های قدیم
۰
۰
khanomi
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
واقعا متاثر شدم یعنی یه همچین چیزایی كم پیدا میشه اما پیدا میشه ....
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر