jamejamsima
سیما زمانبدی برنامه های کد خبر: ۵۵۳۲۳۲ ۲۲ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۷
شبکه سه / پنجشنبه

 

10/ 7 طب ایرانی 
00/ 8 ویتامین 3  
45/ 9 چگونگی ساخت اشیاء 
25/ 10 گلخانه
40/ 10 فیلم سینمایی یک سفر به خصوص 
20/ 12 کیمیا 
سخنان و رهنمودهای اخلاقی ، اجتماعی ،فرهنگی ،دینی  حضرت آیت الله مهدوی کنی 
15/ ‌اخبار ورزشی 
30/ ‌گلبرگ 
30/ 14 سینما پشت پرده 
15/ 15 بهونه
45/ 15 فیلم سینمایی نیلا زنده است 
داستان زنی به نام فروغ، سرپرستار بخش آی.سی.‌یو را روایت میکند که پسرش سامان دچار نارسایی قلبی شده و در لیست پیوند قراردارد. روزی دختری به نام نیلا را که دچار مرگ مغزی شده به بخش می‌آورند و فروغ تلاش می کند تا از مادربزرگ نیلا رضایت بگیرد و بتواند با قلب نیلا،پسر خود را از مرگ حتمی نجات دهد.مادربزرگ نیلا زمانی رضایت می‌دهد که فروغ علائم بازگشت حیات را در نیلا می‌بیند،اما آن را کتمان می‌کند.عمل پیوند با موفقیت انجام می‌شود و حال سامان رو به بهبود می‌رود،اما فروغ دچار آشفتگی و پشیمانی شدید روحی شده ... 
40/ 17 مستند 3  
15/ 19 سخنرانی مذهبی   
00/ 20 فیلم سینمایی حس تنهایی
00/ 22 اخبار 
20/ 22  دیروز امروز فردا 
45/ 23 فیلم سینمایی مرد عنکبوتی
پیتر پارکر پسر دانشمند فقید ریچارد پارکر است که پس از مرگ پدر و مادرش نزد عمه و شوهر عمه اش زندگی می کند .پیتر با پیدا کردن کیف دستی پدرش به پژوهش وی در زمینه پیوندهای زیستی در خصوص  خزندگان دسترسی پیدا می کند . پیتر می خواهد با گوئن استیسی همکلاسی دانشکده اش ازدواج کند. او در مرکز علوم میدتاون در ساختمان آزکورپ کار می کند. پیتر به آزکورپ می رود و مخفیانه به اتاق عنکبوتهایی آزمایشی می رود . عنکبوتها ، پیتر را نیش  می زنند و او تبدیل به مرد عنکبوتی می گردد  و...
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر