jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۱۴۱۷۶   ۱۷ آبان ۱۳۹۱  |  ۲۰:۲۶

نمایش فیلم‌های سینمایی آخر هفته

«سفرسنگ» کیمیایی در تلویزیون

در تعطیلات آخر هفته پنجشنبه و جمعه (18و 19 آبان ماه) مجموعه‌ای از فیلم های سینمایی، تلویزیونی ایرانی و خارجی و انیمیشن از شبکه های سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی سیما، بینندگان می توانند در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن همچون « دردسر تیرانداز»، « کور گره»، «سرزمین رویاها»، « کودک»، «شکار خاموش»، « انتهای یک رویا»، « بادهای بهاری»، « من زمین را دوست دارم »،« زندگی آغاز می شود»، « شکار روباه »، « موعد مقرر»، «بومرنگ »، «یک خانواده»، «سفر سنگ»، «گناهکاران»، «چرا از اِوانز نپرسیدن»، «تاکسی جهنمی»، « تنها درخانه 4»،« تک تیرانداز »، «در جستجوی قاتل» « گرداب سکندر » و « گرازهای گرسنه » و« چند متر آنطرفتر » را تماشا کنند.

شبکـه یک

پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 22 فیلم سینمایی «دردسر تیرانداز» به کارگردانی میوک جی کان از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم محصول سال 2010 کره جنوبی آمده: آقای کانک یک پلیس جنایی حرفه‌ای است که پس از کشته شدن همسرش به دست یک قاتل زنجیره‌ای به نام سایکو از نیروی پلیس استفاده و به عنوان یک کاراگاه خصوصی مشغول به کار می‌شود. او که در آمد چندانی ندارد و برای خرج تحصیل دخترش به مبالغی پول نیازمند است توسط شخصی به نام فیل هو اجیر می‌شود تا وکیلی به نام یون داهی را بدزدد.

کیونگ گو سول و جینگ جین لی در فیلم سینمایی « درد سر تیر ا نداز » محصول 2010 کره جنوبی  در ژانر حادثه‌ای و پلیسی بازی کرده‌اند.

شبکـه یک سیما برای ساعت 16روز جمعه 19 آبان ماه فیلم تلویزیونی « کورگره » به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی را برای پخش در نظر گرفته است.

در این فیلم با بازی کامران تفتی، امیر کاوه آهنین جان و سوگل طهماسبی خواهید دید: چند سالی از زندگی مشترک بهزاد و سودابه می‌گذرد. بهزاد با تکیه بر این عقیده که باید راه صد ساله را یک شبه طی کند برای پیشبرد کار هایش در شرکت، مبادرت به پرداخت رشوه می‌کند تا به ریاست شرکت برسد، اما ...

شبکه دو

انیمیشن « سرزمین رویاها » به کارگردانی مارتین اوتِروِر و تهیه کنندگی ایرنا پروبوست، محصول سال 2006 آلمان، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 7:30 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی « کودک » به کارگردانی جان ترتلتاونب و تهیه کنندگی هانت لوری، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.

فیلم سینمایی « کودک » محصول سال 2003آمریکا است.

فیلم سینمایی « شکار خاموش » به کارگردانی و تهیه کنندگی کیومرث پوراحمد، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 21 در قالب برنامه « سینما زندگی » از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: شکاربانی وظیفه شناس، با پسر نوجوانش برای بر پا کردن شکاربانی وارد منطقه پردیس کلا می‌شود. در پردیس کلا مالکی خبیث بر همه مسئولان و منطقه نفوذ دارد، ولی کسی از او دلخوشی ندارد...

مهدی هاشمی، علیرضا خمسه، گلاب آدینه، سیروس گرجستانی و زنده یاد فرخ لقا هوشمند در فیلم سینمایی « شکار خاموش » ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی « انتهای یک رویا » به کارگردانی استفن چو صبح جمعه 19 آبان ماه ساعت 7:30 در قالب برنامه «سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.

این فیلم محصول سال 2008 هنگ کنگ است.

فیلم تلویزیونی «بادهای بهاری» به کارگردانی علی قوی تن و تهیه کنندگی علی رضا شجاع نوری، از تولیدات سال 1389مرکز سیما فیلم، جمعه 19 آبان ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

داستان « بادهای بهاری » با بازی محمد بهینه، هومن رضایی، مهدی مرادی و بیتا قوی تن از این قرار است که: کودکی روستایی بر اثر سیل والدینش را از دست داده به بره گله دل می بندد. حسادت کودکان دیگر باعث مشکلاتی برایش می شود، اما او برای زنده نگه داشتن بره تمام تلاشش را می کند.

فیلم سینمایی « من زمین را دوست دارم » به کارگردانی ابوالحسن داوودی، جمعه 19 آبان ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می شود.

«خسرو» که کارش رانندگی تاکسی است، یک شب با موجودی فضایی که خود را « خپیت » می‌نامد، روبه‌رو می‌شود. رفتار غیر عادی و پیش‌بینی نشده « خپیت » مشکلاتی برای « خسرو » پدید می‌آورد. « خسرو » علت حضور « خپیت » در زمین را نمی‌داند تا اینکه...

علیرضا خمسه، بهزاد خداویسی، فریبرز عرب نیا و آتنه فقیه نصیری از جمله بازیگران این فیلم به تهیه کنندگی منوچهر محمدی می باشند.

شـبـکـه سـه

پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی « زندگی آغاز می شود » به کارگردانی دیوید اس کاس از شبکه سه سیما بازپخش می شود.

این  فیلم  محصول 2011 آمریکا است که وس بروون و جولی موند در بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی « شکار روباه » به کارگردانی مجید جوانمرد، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دانیال حکیمی، سام درخشانی و پوران دخت مهیمن آمده: " سهراب " و " علی " دو برادر دانشمند ایرانی برای شرکت در یک کنفرانس علمی بین المللی به ایروان سفر می کنند. پایان این کنفرانس، آغاز آشنایی و دلباختگی "سهراب" به "ورونیکا" است. پیامدهای این عشق، خانواده "سهراب"، برادرش " علی " و بسیاری دیگر را دستخوش فراز و فرود می کند.

فیلم سینمایی « موعد مقرر » به کارگردانی تود فیایپس و تهیه کنندگی دنیل گلد برگ و تود فیلیپس، محصول سال 2010 انگلیس، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی « بومرنگ » به کارگردانی اسماعیل فلاح پور از تولیدات سال 1390 مرکز سیما فیلم، جمعه 19 آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می شود.

فیلم با بازی امین زندگانی، عبدالرضا اکبری و زهره پرتوی اتفاقی را تعریف می‌کند که سه نفر در گیر آن هستند.

فیلم سینمایی « یک خانواده » به کارگردانی مارک جین محصول سال 2011 آمریکا، جمعه 19 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی« سفر سنگ» به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود کیمیایی، جمعه 19 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی سعید راد، فرزانه تأییدی و حسین گیل از این قرار است که: ارباب روستا، سالهاست که مالک تنها آسیاب آبادی است و مردم را استثمار می‌کند. او در ضمن از ساخته شدن آسیابی که بتواند منافع مردم را تأمین کند جلوگیری می‌کند. مدتهاست مردم روستا سنگ عظیمـی را برای آسیاب تراشیده اند و آماده کرده‌اند، اما ...

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی «گناهکاران» به کارگردانی ویلیام کافمن و با بازی جانی استرانگ و کوین فیلیپس، محصول سال 2010 آمریکا، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 16 از شبکه چهار سیما بازپخش می شود.

فیلم سینمایی « چرا از اوانز نپرسیدن » به کارگردانی مشترک جان دیویس و تونی ورامبی، جمعه 19 آبان ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

فرانسیسکا آنیس، لی لاوسن وجیمز و ارویک در فیلم سینمایی « چرا از اوانز نپرسیدن » محصول سال 1980 انگلستان به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی « تاکسی جهنمی » به کارگردانی کیبولسکی، جمعه 19آبان ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4 » از شبکه چهار سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: مردی جوان در ایالتی از ایالات متحده آمریکا، مسافر کش بوده؛ در تاکسی خود فرهنگ و مشکلات مردم جامعه را عمیقاً لمس می کند. او در حالی که از خیابانی به خیابان دیگر و از کوچه ای به کوچه دیگر در حال گذر است؛ با مسافرانش به گفت‌وگو پرداخته ؛ پی می برد که آنها به مشکلات عمیقی مبتلا هستند. در این میان او با درآمد اندکی که کسب می کند؛ سعی دارد؛ از جان خود مقابل آنها محافظت کرده؛ مایحتاج مادر بیمارش را فراهم آورد.

پاول دیلون و تیم امبل در فیلم سینمایی « تاکسی جهنمی » محصول سال 1997 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « تنها در خانه 4 » به کارگردانی رود دنیل و با بازی فرنچ استوارت، اریک اواری، باربارا بابکوک و کلیر کری، پنجشنبه 18آبان ماه ساعت 13:30در قالب برنامه « تماشاخانه » از شبکه تهران بازپخش می‌شود.

« تنها در خانه 4 » محصول سال 2002 آمریکا، ماجرای پسری به نام کوین است که پدر و مادرش متارکه کرده اند و بچه‌ها با مادرشان کیت زندگی می کنند.

فیلم سینمایی « تک تیرانداز » به کارگردانی کلدیو فاح محصول سال 2011 آمریکا 40 دقیقه بامداد روز جمعه 19 آبان ماه از شبکه تهران بازپخش می شود.

ساعت 13:30روز جمعه 19 آبان ماه فیلم سینمایی « در جستجوی قاتل » به کارگردانی رابرت مارکوویتز محصول سال 2006 از شبکه تهران پخش می شود.

شـبـکـه شما

فیلم تلویزیونی « گرداب سکندر » به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی علی یاور، پنجشنبه 18 آبان ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی فرشید ناصری، محمد علی قویدل و امین آبان از این قرار است که: قصه گرداب سکندر مربوط به گذشته های دور است، هرمز که از پا معلول است در کشتی نوروز مشغول به کارمی شود و به دلیل برخورداری از سواد و هوش بالا فرماندهی کشتی را به دلیل زخمی شدن ناخدا در طوفان برعهده می‌گیرد، اما...

فیلم تلویزیونی « گرداب سکندر » از تولیدات سال جاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در ژانر اجتماعی و تاریخی ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی « گرازهای گرسنه » به کارگردانی حمید هاشم زاده و تهیه کنندگی علی رشیدی، جمعه 19 آبان ماه ساعت 13:30از شبکه شما پخش می شود.

در این فیلم با بازی محمود پور عابد، بدر السادات کبیری، سعید صبور و سمیه حسنی می بینیم: گرازها به باغ‌ها حمله کرده‌اند. از طرفی جوانان روستا به دنبال رفتن به خارج برای کار هستند...

« گرازهای گرسنه » از تولیدات صدا و سیمای مرکز فارس در سال 1388 ساخته شده است.

شـبـکـه آمـوزش

فیلم سینمایی « ایوب پیامبر » به کارگردانی فرج الله سلحشور، صبح جمعه 19 آبان ماه ساعت 10 از شبکه آموزش سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر