jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۵۹۱۵۷   ۲۰ مهر ۱۳۸۹  |  ۱۷:۱۰

از شبکه جهانی جام جم 21 مهر پخش می‌شود

فیلم های ناری گل و نیرنگ

فیلم های سینمایی ناری گل و نیرنگ روز چهارشنبه 21 مهر از شبکه جهانی جام جم برای مخاطبان اروپا ، آمریکا و آسیا پخش می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، فیلم سینمایی " ناری گل" چهارشنبه 21 مهر / 13 اکتبر ساعت 3:25 اروپای مرکزی /3:25 مرکز امریکا /3:25 کوآلالامپور پخش می شود.

بازیگران: نسرین نکیسا،حسین خانی بیک وعلی جاویفرد و ...

خلاصه فیلم :داستان ریشه در رسم "خون بس" دارد که بر اساس آن دختری از ایل قاتل باید با یکی از مردان طایفه مقتول ازدواج کند که خونریزی ها و انتقام جویی ها خاتمه یابد. اما این رسم تبعات ناگواری نیز دارد که....

فیلم سینمایی "نیرنگ" چهارشنبه 21 مهر / 13 اکتبر ساعت 22:00 اروپای مرکزی / 22:00 مرکز آمریکا / 22:00 کوالالامپور روی آنتن می رود.

بازیگران: حمیدرضا پگاه ، سیاوش طهماسب، حسین سحرخیز، فخرالدین صدیق شریف و...

خلاصه فیلم :درباره پلیس هایی است که درگیر پرونده قاچاق مواد مخدر هستند ...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر