jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۵۹۱۵۷   ۲۰ مهر ۱۳۸۹  |  ۱۷:۱۰

از شبکه جهانی جام جم 21 مهر پخش می‌شود

فیلم های ناری گل و نیرنگ

فیلم های سینمایی ناری گل و نیرنگ روز چهارشنبه 21 مهر از شبکه جهانی جام جم برای مخاطبان اروپا ، آمریکا و آسیا پخش می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، فیلم سینمایی " ناری گل" چهارشنبه 21 مهر / 13 اکتبر ساعت 3:25 اروپای مرکزی /3:25 مرکز امریکا /3:25 کوآلالامپور پخش می شود.

بازیگران: نسرین نکیسا،حسین خانی بیک وعلی جاویفرد و ...

خلاصه فیلم :داستان ریشه در رسم "خون بس" دارد که بر اساس آن دختری از ایل قاتل باید با یکی از مردان طایفه مقتول ازدواج کند که خونریزی ها و انتقام جویی ها خاتمه یابد. اما این رسم تبعات ناگواری نیز دارد که....

فیلم سینمایی "نیرنگ" چهارشنبه 21 مهر / 13 اکتبر ساعت 22:00 اروپای مرکزی / 22:00 مرکز آمریکا / 22:00 کوالالامپور روی آنتن می رود.

بازیگران: حمیدرضا پگاه ، سیاوش طهماسب، حسین سحرخیز، فخرالدین صدیق شریف و...

خلاصه فیلم :درباره پلیس هایی است که درگیر پرونده قاچاق مواد مخدر هستند ...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها