jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۶۱۵۴ ۲۴ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۳:۴۱

در سیمای مرکز ایلام سریال تلویزیونی شکر تلخ بزودی آماده پخش میشود.


این سریال که برای پخش از یکی از شبکههای سراسری آماده میشود توسط احمد کاوری کارگردانی شده است. شکر تلخ به تهیهکنندگی هومن کبیری و مرتضی هواسی در 13قسمت 45 دقیقهای تهیه خواهد شد.
رضا رویگری، شیرین بینا، نگین صدقگویا، مجید مشیری، شهرام عبدلی، امیر غفارمنش، علی اسیوند، علی سلیمانی، حسن تسعیری، اسماعیل سلطانیان، محسن قاضیمرادی، مرتضی ضرابی، ارسطو خوشرزم، فرامرز واحد، مسعود شریف، فواد احدیصابر، حسین جعفری و مریم رهبری بازیگرانی هستند که در این پروژه تلویزیونی در نقشهای مختلف ظاهر شدهاند.
فیلمنامه این سریال توسط احمد کاوری و سعید تشکری نوشته شده است در ساخت این سریال حسن سلطانی (تصویربردار)، فرخ فدایی و شهاب رضایی (صدابردار)، بابک شعاعی (طراح گریم)، سمیرا شجاعی (طراح صحنه و لباس)، سحاب زریباف و حسن شجاعی (عکس)، علیمحمد کاظمیفر(ناظر کیفی)، پیمان پناهی و فرهود مدیحی (آهنگسازان) و بهرام کیانفر (تدوین) همکاری کردهاند.
داستان شکر تلخ روایتگر مرد سابقهداری به نام رسول است که سالها درگیر فعالیتهای غیرقانونی بوده است اما به دلیل عشق و علاقه به خانواده تصمیم به بازگشت میگیرد اما انجام این کار آنقدرها هم که او فکر میکند ساده نیست.
شکر تلخ در حال حاضر در آخرین مراحل میکس قرار دارد و تا چند روز آینده آماده پخش خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر