jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۴۶۴۹   ۰۹ مهر ۱۳۸۱  |  ۱۵:۵۸

پلیس جوان در قسمتهای مختلف خود ضعفهای چندی را دربرابر چشم تماشاگر تلویزیونی جلوه گر شده است .

این سریال به قدری کند پیش می رود که گاهی موضوع را فراموش می کنیم همچنین در حین روایت داستانی گاهی اتفاق می افتد که در عالم واقع بروز آن بسیار غیرعادی است . مثلا در یک کلانتری ورود به اتاق افسران شرایط خاصی دارد؛ اما خانم خبرنگار این سریال بدون هیچ مشکلی وارد کلانتری می شود و به هر جا که بخواهد سرک می کشد، انگار که به محل کار و اداره خود آمده است . مورد دیگر گم شدن اسلحه بهگر است . وقتی اسلحه او دزدیده می شود به جای این که به مافوق خود اطلاع دهد، بروز آن را مخفی می کند و بعد هم که قضیه رو می شود تیمسار سریال و دیگر همکاران در مخفی نگهداشتن ماجرای گم شدن اسلحه با او همکاری می کنند. همچنین برای متهم کردن یک مجرم مگر چقدر مدرک لازم است . ژینوس با اسلحه بهگر نگهبانی را زخمی می کند، به یک طلافروشی دستبرد می زند و کارهای خلاف و غیرقانونی دیگری می کند؛ ولی پس ازپیدا شدن اسلحه ، او هم آزاد می شود. مورد دیگر این که کلیه اخبار و اطلاعات لازم از این و آن در اختیار پلیس قرار می گیرد. افرادی که هیچ ربطی به پلیس و کلانتری ندارند. ولی حضورشان مشخص است . پس خود پلیس برای یافتن سرنخ ها چرا اینقدر دست روی دست می گذارد. همچنین بهگر به خاطر پیدا کردن نامزدش جان چندین نفر را به خطر می اندازد و یکی ، دو نفر نیز کشته می شوند، آیا تاسف بهگر به خاطر این رویداد به تنهایی کافی است ؛ داوود لاکانی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر