مجموعه تاریخی «گیل دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی از پنج شنبه همین هفته روی آنتن شبکه‌های یک و آی فیلم می رود. این در حالی است که دومین تیزر رسمی این سریال هم منتشر شده است. این مجموعه در 60 قسمت تولید شده و مجید آسودگان نویسندگی فیلمنامه آن را برعهده داشته است.
کد خبر: ۱۳۸۵۷۵۴


مجموعه تاریخی «گیل دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی از پنج شنبه همین هفته روی آنتن شبکه‌های یک و آی فیلم می رود. این در حالی است که دومین تیزر رسمی این سریال هم منتشر شده است. این مجموعه در 60 قسمت تولید شده و مجید آسودگان نویسندگی فیلمنامه آن را برعهده داشته است. گیل دخت سریالی درام در بستر تاریخی است که در فیلم و سریال معاونت برون مرزی تولید شده‌است.
در خلاصه داستان سریال گیلدخت آمده‌است: حکایت گلنار و اسماعیل که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشون با مهر و محبت هم بافته می‌شود قصه و غصه عاشق و معشوقیه که اگه صد دلیل برای رفتن داشته باشند یه بهونه برای موندن پیدا می کنن و…
سعید راد، میترا رفیع، رضا اکبرپور، سعید چنگیزیان، رامتین خداپناهی، شقایق فراهانی، یاسمین معاوی، پریوش نظریه، ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، سعید راد، صالح میرزااقایی، حبیب دهقان نسب، نفیسه روشن، فخرالدین صدیق شریف، حمید ابراهیمی، فریبا متخصص، محمد فیلی، رویا جاویدنیا از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

تعداد بازدید : 1050
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها