jamejamsara
سرا آشپزی کد خبر: ۱۲۸۱۰۷۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۰

یک نان برای افراد که رژیم میگیرند

طرز تهیه نان خشک رژیمی

نان های رژیمی نسبت به نان های عادی مقوی تر هستند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایران کوک ، نان خشک رژیمی یک نان بسیار خوشمزه برای افراد رژیمی است که راحت تر میتوانند به رژیم خود ادامه دهند.

طرز تهیه نان خشک رژیمی

مواد لازم نان خشک رژیمی

جو پرک شده 4 پیمانه
تخم بزرک 2 پیمانه
تخم افتاب گردان 1 پیمانه
تخم کنجد 1 پیمانه
تخم کدو 1/2 پیمانه
اب ولرم 6 پیمانه
نمک 1 قاشق چایخوری
روغن 2 قاشق غذاخوری 
کره در صورت تمایل

 

طرز تهیه نان خشک رژیمی

  1. تمام مواد خشک را با آب و روغن خوب مخلوط نمائید و داخل کیسه ای پلاستیکی به مدت 8  ساعت درون یخچال قرار بگذارید.
  2. کف سینی فر را کاغذ روغنی بیاندازید و موادی که مدت 8 ساعت درون یخچال قرار داده اید را بصورت لایه ای بسیار نازک روی کاغذ روغنی پهن کنید. سینی را درون فر با حرارت 200 درجه سانتیگراد به مدت 15 – 20 دقیقه قرار دهید.
  3. پس از این مدت نان ها را از فر خارج کنید و از کاغذ روغنی جدا نموده و مجدد روی سینی فر قرار دهید. حرارت فر را به 150 درجه سانتیگراد برسانید و به مدت 20 – 30 دقیقه دیگر اجازه دهید نان ها درون فر بمانند تا خوب شکننده و خشک شوند.
  4. پس از مدت زمان لازم و اماده شدن نان ها ، انها را از فر خارج کنید و در گوشه ای قرار دهید تا خنک شوند. میتوانید کمی کره اب شده روی نان ها بزنید تا براق شوند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر