jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۱۲۱۷۷۰۸   ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۷:۴۶

این روزها کافیست چیزی برای زیبایی مد شود و روی بورس بیفتند . همان موقع است که سود جویان و کسانی که فقط به فکر پر کردن جیب هایشان هستند هم پیدا و وارد فعالیت های غیر مجاز و زیر پله ای می شوند. این موضوع در حوزه خدمات زیبایی و مسائلی که با سلامتی افراد سر و کار دارد اهمیت بیشتری پیدا می کند.

زیبایی زیر پله ای

یکی از این مسائل خدمات زیبایی در زمینه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تتو و هاشور ابرو و مواردی مانند این است که به دلیل نفوذ جوهر در زیر پوست می تواند به سادگی شما را دچار بیماری های خونی و پوستی کند. این واقعیت تلخی است که انجام کارهای زیبایی در مکان های بدون مجوز و بدون رعایت اصول ایمنی و بهداشتی میتواند به راحتی سلامتی شما در معرض خطر قرار دهد .

هشیار باشید که با به دست آوردن زیبایی در مکان های بدون مجوز و توسط افرادی که مجوز انجام خدمات زیبایی را ندارند و در ازای پول کمتر ، ممکن است چه چیزهایی را از دست بدهید.

#الهام مقیسه - کارشناس حوزه بیوتی و زیبایی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر