jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۳۸۷۶ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۵

مل گیبسون در فیلم تازه اش «پدر خونی» چهره تازه ای از خود ارائه می کند. او در داستان فیلم، نقش پدر خشمگینی را به عهده دارد که چندان هم مثبت نیست.

گیبسون «پدر» خشمگین سینما

به گزارش جام جم آنلاین ، کاراکتر گیبسون در این اکشن دلهره آور مردی است که ناخواسته با گروهی از دلالان مواد مخدر درگیر می شود و تلاش دارد جان دخترش را نجات دهد.

فیلم نامه فیلم براساس داستان نوولی به همین نام اثر پیتر کریگ نوشته شده است. کار نگارش فیلم نامه را این نویسنده با همکاری آندریا برلوف انجام داده است.

ژان فرانسیس ریچت کارگردان فیلم در صحبت با سایت اینترنتی امپایر آنلاین، گفته تماشاگران سینما از دیدن گیبسون در نقش تازه اش شگفت زده خواهند شد.

مل گیبسون در چند سال اخیرگرایش تازه ای به بازی در نقش های منفی و ضدقهرمان پیدا کرده و تماشاگران سینما او را به عنوان موجودی خبیث در فیلم های «بی مصرف ها 3» و «مچت می کشد» دیده اند.

گیبسون در دهه هشتاد میلادی با بازی در مجموعه فیلم اکشن و دلهره آور «مکس دیوانه»، تبدیل به یکی از چهره های مطرح هالیوود شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر