jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۷۸۳۶۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۰

در دنیای امروز بشر بیش از هر زمان دیگری به ابزارهای الکترونیکی وابسته شده و هر روز از مجموعه متنوعی از ابزارهای پوشیدنی رونمایی می‌شود که با هدف پاسخگویی به این نیاز طراحی و ساخته می‌شوند.

تبلت‌ها پوشیدنی می‌شوند

به گزارش جام جم کلیک، پس از استقبال کاربران از ساعت‌های هوشمند از تبلت‌های پوشیدنی رونمایی شده است.

این تبلت پوشیدنی که مانند یک ساعت مچی روی دست قرار می‌گیرد Rufus Cuff نام دارد. برای این تبلت پنج اینچی سخت‌افزار نسبتا قدرتمندی طراحی شده که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای روزمره کاربران باشد.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر