jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۴۰۹۱۵   ۰۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۲

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت به مدت یک‌سال به‌روزرسانی ویندوزهای 7 و 8.1 به ویندوز 10 را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران بسیار زیادی نیز از این پیشنهاد رایگان مایکروسافت استقبال کرده‌اند.

عقبگرد از ویندوز 10 به 7 و 8.1

این پیشنهاد برای بیشتر کاربران وسوسه‌کننده است، اما برخی از آنها با به‌روزرسانی به این نسخه از ویندوز به این نتیجه می‌رسند که ویندوز پیشین دستگاه آنها بهتر از ویندوز جدید نیاز آنها را برآورده می‌کرده است.

باتوجه به این نکته مهندسان مایکروسافت به افرادی که ویندوز 7 یا 8.1 دستگاه خود را به
ویندوز 10 ارتقا می‌دهند یک ماه فرصت می‌دهند تا به ویندوز قبلی خود بازگردند.

اگر شما نیز جزو این دسته از کاربران هستید و هنوز سررسید زمان یک‌ماهه شما فرا نرسیده است، می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید تا براحتی و بدون دردسر به ویندوز قبلی خود بازگردید.

کلیدهای Win + I را فشار دهید تا اپلیکیشن Settings برای شما اجرا شود.

گزینه Update and Security را کلیک کرده و در ادامه از سمت چپ به بخش Recovery مراجعه کنید.

چنانچه هنوز هم فرصت 30 روزه شما برای بازگشت به ویندوز قبلی به پایان نرسیده باشد در سمت راست عنوانی شبیه Go back to Windows 7 یا Go back to Windows 8.1 مشاهده خواهید کرد. روی گزینه Get started در این بخش کلیک کنید.

اکنون پنجره‌ای شامل پرسشی درباره دلیل بازگشت شما به ویندوز قبلی نمایش داده می‌شود. یکی از گزینه‌های دلخواه را انتخاب کرده و روی Next کلیک کنید.

در ادامه پنجره‌ای شامل توضیحات اولیه از نتایج بازگشت به نسخه قبلی ویندوز و هشدار در مورد حذف اطلاعات شخصی یا نیازمندی به نصب مجدد نرم‌افزارها برای شما نمایش داده می‌شود.

روی گزینه Next کلیک کرده و حدود 30 تا 40 دقیقه منتظر بمانید تا فرآیند بازگشت به نسخه‌ قبلی به‌طور کامل انجام شود.

توجه: ممکن است حین اجرای فرآیند بازگشت، چند مرتبه رایانه شما ری‌استارت شود

امیر عصاری - کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها