jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۳۹۰۳   ۱۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۰

الان چه می‌کنند؟

بچه‌داری «مسافری از هند»

شیلا خداداد خیلی خوش‌شانس بود که پیشنهاد بازی در نقش یک زن هندی را دریافت کرد. در سینما و تلویزیون ما که نقش‌های متنوع برای بازیگران زن نوشته نمی‌شود، او در قالب شخصیتی فرورفت که پیچیدگی‌های زیادی داشت. هم لهجه و گریمش با دیگر زنان فرق داشت و هم سبک زندگی‌اش. سریال «مسافری از هند» 13 سال پیش روانه آنتن شبکه سه شد. قاسم جعفری با ساخت مسافری از هند پس از «خط قرمز» نشان داد که رگ خواب مخاطب را می‌شناسد و می‌تواند با ساخت سریال‌های خانوادگی و پرسوز و گداز مردم را سرگرم کند.

بچه‌داری «مسافری از هند»

رامین (سروش گودرزی) که برای ادامه تحصیل به هند رفته، با دختری به نام سیتا (شیلا خداداد) آشنا می‌شود و قصد دارد با او ازدواج کند.

سیتا پوشش متفاوتی نسبت به زنان ایرانی داشت و دو خال قرمز در وسط پیشانی و گوشه بینی‌اش دیده می‌شد؛ خالی که نشانه تعهدش به رامین بود. او فارسی را دست و پا شکسته حرف می‌زد و کلمات را جوری تلفظ می‌کرد که برای مردم جالب بود.

سیتا مظهر عشق و وفاداری بود و در مقابل، رامین نمی‌توانست محبت‌های این زن اجنبی را جبران کند. او در یکی از دیالوگ‌هایش به رامین گفت: «من بی‌خاطر تو از خانواده‌ام گذشتم، اما تو مرا پیش خانواده‌ات انکار می‌کنی.»

ماجرای آشنایی سیتا با دین اسلام، یکی از فصل‌های حسی و عاطفی این سریال بود. سیتا برای ازدواج با رامین باید دینش را تغییر می‌داد. او می‌خواست وارد امامزاده‌ای شود، ولی اجازه ورود به آنجا را نداشت. در همان امامزاد بود که دچار تحول روحی شد و دین اسلام را با جان و دل پذیرفت. زمانی که سیتا به هند بازگشت و قید ازدواج با رامین را زد، بسیاری از مخاطبان حسرت خوردند و به خاطر این‌که این دو دلداده به وصال هم نرسیدند، اشک ریختند.

شیلا خداداد که کشف مسعود کیمیایی در فیلم «اعتراض» بود، پس از سریال مسافری از هند در چند فیلم و سریال دیگر هم بازی کرد، اما نتوانست موفقیت این سریال را تکرار کند.

او چند سال بعد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرد و پس از این پیوند مقدس تصمیم گرفت از بازیگری فاصله بگیرد.

فرزین سرکارات پزشکی بود که بینی خداداد را جراحی کرد و همین اتفاق منجر به آشنایی و ازدواج این دو نفر شد. او این روزهایش را با بچه‌داری می‌گذراند و تربیت پسر خردسالش (سامیار) برایش بیش از هر چیزی اهمیت دارد.

چمدان (ضمیمه آخر هفته روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر