jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۷۶۴۴۷۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

فناوری دیجیتال

تعمیرکار هوشمند

با نصب اپلیکیشن مخصوص سیستم عیب‌یابی هوشمند روی تلفن‌همراه و نزدیک کردن آن به وسایلی نظیر یخچال یا لباسشویی که از این سیستم بهره‌مندند، می‌توان در عرض چند ثانیه عیب دستگاه را پیدا کرد.

تعمیرکار هوشمند

در حالی ‌که سردمداران دنیای فناوری، سیستم‌های راهنمای صوتی خود را برای ارتباط انسان با ماشین معرفی می‌کنند، ال‌جی از سیستمی به‌نام Smart Diagnosis پرده برداشته که موجب سهولت ارتباط ماشین با انسان شده است.

با نصب اپلیکیشن مخصوص سیستم عیب‌یابی هوشمند روی تلفن‌همراه و نزدیک کردن آن به وسایلی نظیر یخچال یا لباسشویی که از این سیستم بهره‌مندند، می‌توان در عرض چند ثانیه عیب دستگاه را پیدا کرد. به ‌این ‌منظور 80 نوع سیگنال خاص تعریف شده که هر یک حاوی پیام مربوط به قسمتی از دستگاه است. اپلیکیشن در صورت موفق نشدن در فهم پیام، آن را به مرکز خدمات می‌فرستد تا اقدام لازم صورت گیرد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر