jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۲۰۸۱   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۶

کشف یک میلیارد ریال کالای مسروقه از منزل «شبنم»

جیب بر معروف دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق و جیب برحرفه‌ای، معروف به «شبنم» به میزان یک میلیارد ریال خبر داد.

جیب بر معروف دستگیر شد

سرتیپ منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در پی وقوع چندین فقره جیب بری و اطلاع کسب شده مبنی بر اینکه سرقت‌ها توسط زنی انجام می‌گیرد، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ کرمانشاه با تمرکز بر چند فقره سرقت که به یک شیوه و شگرد صورت گرفته به سرنخ‌های رسیده و از طریق دوربین‌های مدار بسته موجود در صحنه یکی از سرقت‌ها، سارق را شناسایی می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با انجام کار اطلاعاتی و مراقبت های مداوم مشخص شد که جیب بر زنی است معروف به «شبنم» که قبلا در کلانتری دارای سابقه سرقت بود.

وی گفت: ماموران با توجه به اطلاعات موجود و با هماهنگی با مرجع قضائی وی را در منزل مسکونی خود دستگیر می‌کنند.

سردار امان اللهی افزود: از منزل این سارق حرفه‌ای اقلام مسروقه زیادی از جمله ۲۱ تخته انواع فرش دستباف و تابلو فرش و قالیچه نفیس، اقلام و وسایل اضافی منزل به قیمت تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان کشف شد.

وی گفت: طی تحقیقات نامحسوسی که به عمل آمد همسر متهم شخصی سابقه دار می‌باشد که اقدام به مالخری می‌کند و تحت تعقیب پلیس آگاهی می‌باشد، اما در زمان حضور ماموران در منزل حضور نداشت و بنا به اظهارات متهم درشهرستان تبریز می‌باشد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: این متهم تاکنون به تعدادی جیب بری اعتراف کرده و تلاش جهت شناسایی مالباختگان و مالخران احتمالی ادامه دارد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها