jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۴۷۹۳۵   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۵

معرفی بازی Thief Vs. Police 2

بازی موبایل: دزد و پلیس بازی

تعداد عناوین تعقیب و گریز در اندروید کم نیست. اما کمتر عنوانی به سراغ پدر منشا این سبک، یعنی تعقیب و گریز بین دزد و پلیس رفته است. اگر دوست دارید رانندگی و دقت خود را بسنجید، این بازی را تجربه کنید.

بازی موبایل: دزد و پلیس بازی

جام جم کلیک: کمتر عنوانی را در بازار اندروید می‌بینیم که یک راست سر اصل مطلب رفته و بازیکن را در هیبت پلیس قرار بدهد. در این بازی که اگر در نوع خود منحصر به فرد نباشد، اقلا کمتر مشابهی دارد، بازیکن نقش پلیس را به عهده می‌گیرد.

پیش از هر مرحله می‌توانید از بین سه نوع ماشین پلیس یکی را انتخاب کنید. هرکدام از خودروها بنا بر اندازه و هیبتشان، یک سری خوبی و یک سری بدی دارند. طبعا خودرویی که از بقیه بزرگتر است سرعت کم‌تر و هندلینگ ضعیف‌تر، و آنکه وزن کمتری دارد، دارای سرعت بیشتری است.

مراحل بازی بسیار زیاد هستند؛ اما یک نکته بین آن‌ها مشترک است: باید هر چه در توان دارید به کار گرفته و سارقان بزهکار را دستگیر کنید. این دستگیری هم عمدتا از راه ضربه زدن با خودرویتان به خودروی دزدان حاصل می‌شود.

گرافیک سه بعدی بازی آن قدر زیباست که برای اجرایش نیاز به گوشی یا تبلت نسبتا خوش تنظیمی داشته باشید. اما آن طور هم نیست که فشار زیادی به سیستم وارد بیاورد. محیط بازی صرفا در خدمت گیم‌پلی است و از جزییات کمی بهره می‌برد. کنترل سرعت توسط دو نشانه‌ی لمسی گاز و پدال، و کنترل مانور خودرو، بنا به ترجیح بازیکن بوسیله‌ی دو نشان لمسی چپ و راست، یا استفاده از ژیروسکوپ صورت می‌گیرد. حجم بازی هم آن قدر نیست که به یک بار تجربه‌اش نیارزد.

نام بازی: Thief Vs. Police 2

سیستم‌عامل: اندروید

سازنده: Joga Loca

سبک: اتومبیل رانی/ اکشن

دانلود رایگان بازی Thief Vs. Police 2 برای اندروید

سیاوش شهبازی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها