jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۶۷۳۸۲۵   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۱

ماموران پلیس آگاهی استان یزد دو نفر را که قصد فروش «هیوندا جنسیس کوپه» را با قیمتی بسیار کم تر از قیمت بازار داشتند، دستگیر کردند.

هیوندا کوپه زیر قیمت بازار

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ علیرضا خالقی رییس پلیس آگاهی استان یزد گفت: با اعلام خبری مبنی بر اینکه دو نفر ناشناس قصد فروش خودرو گرانبهایی را در شهر یزد با قیمتی بسیار کم تر از قیمت بازار دارند و اینکه حاضر به فروش خودرو به صورت شرایطی هم هستند احتمال کلاهبرداری متصور شد و مراتب بررسی این موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات و بررسی های لازم بر روی اسناد و مدارک خودروی دو فروشنده، متوجه جعلی بودن مدارک خودرو شدند.

رییس پلیس آگاهی استان یزد با بیان اینکه تمامی مدارک این خودرو از جمله کارت خودرو، برگ سبز، بیمه نامه و وکالت محضری نیز جعلی بوده است، افزود: هموطنان از خرید خودرو به صورت قولنامه ای اجتناب کنند و انجام هر گونه معامله را در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها