jamejamsima
سیما به زودی کد خبر: ۶۲۳۴۸۹   ۱۷ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۰:۳۶

بخش‌های پایانی مینی سریال «رنگ شک» به کارگردانی فریبرز عرب‌نیا و محصول سیمافیلم در بوشهر تصویربرداری خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی سیمافیلم، سکانس‌های پایانی کار که مربوط به درگیری سروان علی نبوی (فریبرز عرب‌نیا) و شخصیت منفی داستان به نام نیم انگشتی (آرش مجیدی) است در بوشهر و روی دریا تصویربرداری خواهد شد.

رضا امامی جایگزین صالح میرزاآقایی و سرهنگ هدایت‌الله سجادی جایگزین توفان مهردادیان در گروه بازیگران شده‌اند. منزل پدر رویا، ستاد مبارزه با مواد مخدر، حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی و متروی تهران از جمله لوکیشن‌های این کار است.

در این سریال فریبر عرب‌نیا، آرش مجیدی، شهرزاد کمال‌زاده، معصومه آقاجانی، رضا امامی، حمیدرضا هدایتی، امیر مولوی، رضا نوری، پیام لاریان، هدایت‌الله سجادی، محمدرضا شیرخانلو، شاهرخ فروتنیان، عمار تفتی و شهرام عبدلی بازی می‌کنند.

فیلمنامه این سریال را فریبرز عرب‌نیا نوشته و داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می‌کند که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند بسیار مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات فقط یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر