شبکه تلویزیونی «نسیم» که به عنوان شبکه تفریح و سرگرمی شناخته می‌شود، در ماه محرم برنامه‌های خود را تغییر می‌دهد.
کد خبر: ۶۱۳۲۴۰
گزیده «ماه عسل» روی آنتن نسیم

«حسین کرمی» با اشاره به تغییر رویکرد شبکه نسیم در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) گفت: شبکه نسیم، مناسبتهای مذهبی را محدودیت نمی داند ، بلکه به عنوان فرصتی برای جذب و ارتباط بیشتر با مخاطب استفاده خواهد کرد.

مدیر شبکه نسیم سیما در توضیح چگونگی تغییر رویکرد شبکه نسیم در ایام محرم گفت: شبکه های سراسری در این ایام ، طبق روال به پخش برنامه های عزاداری و ذکر مصائب اهل بیت می پردازند در حالی که مخاطب نیازمند تنوع و تفاوت در برنامه‌هاست.

وی افزود: بر همین اساس و برای هرچه کمتر کردن فاصله با مخاطبان، انواع متفاوت و متنوعی از برنامه‌ها را برای پخش در این ایام تهیه کرده‌ایم و بینندگان می‌توانند شاهد برنامه های جذاب و سرگرم کننده باشند.

کرمی در توضیح تفاوت عملکرد شبکه نسیم در این ایام گفت، موسیقی نسیم در این مدت سنگین خواهد شد، یعنی موسیقی تند و ریتمیک و شاد نداریم اما موسیقی مان فقط موسیقی عزا هم نیست و از موسیقی آرام و سنگین به ویژه در حوزه موسیقی پاپ استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به ورود آثار هنرمندان موسیقی پاپ به حوزه فعالیتهای مذهبی در چند سال اخیر گفت: شبکه نسیم در این ایام از آثار خوانندگان موسیقی پاپ چون رضا صادقی، محسن چاووشی، رضا یزدانی و امیرحسین مدرس در حوزه مناسبت‌های مذهبی استفاده خواهد کرد.

مدیر شبکه نمایش و سرپرست شبکه نسیم درباره انتخاب سکانس‌های تماشایی در این ایام گفت: مبنای انتخاب جذابیت و سرگرمی تصاویر، دیالوگ‌ها و بازی‌ها در مجموعه‌های نمایشی است و پخش سکانس‌های طنز در این ایام تعطیل خواهد شد.

کرمی در تشریح برنامه‌های مخصوص ایام محرم در شبکه نسیم ادامه داد: نسیم آفرینش موسیقی تصویری جذابی است که در آن سعی می‌شود با نشان دادن تصاویری از شگفتی‌های جهان، عظمت هستی و بیتایی خالق به تصویر کشیده شود.

وی پخش سکانس‌های سیاسی – مذهبی – تاریخی و انقلابی را از دیگر برنامه‌های نسیم در ماه‌های محرم و صفر اعلام کرد و گفت : 15 قطعه حدودا ده دقیقه‌ای از ماندگارین دیالوگ‌های و بازی‌های سریال کلاه پهلوی انتخاب و آماده پخش شده است. همچنین در این ایام سکانس‌های تماشایی از سریال‌های ستایش، او یک فرشته بود، اغما، شیرسنگی، در مسیر باد و دلیران تنگستان نیز انتخاب و برای پخش آماده سازی شده است.

مدیر شبکه نسیم همچنین از پخش نماهای جذاب ،دیدنی ، مهیج و حادثه ای از فیلم های سینمایی روز جهان در بسته های کوتاه 15دقیقه‌ای برای پخش از این شبکه خبر داد.

کرمی گفت: تاثیرگذارترین و جذاب ترین بخش های برنامه ترکیبی ماه عسل با عنوان «نسیم ماه» برای پخش از شبکه نسیم در ایام محرم آماده شده است.

وی با تاکید بر اینکه  جذابیت رسانه‌ای فقط در طنز خلاصه نمی‌شود، گفت: تولیدات انبوهی در رسانه ملی وجود دارد که  مخاطبینی از همه اقشار را پای تلویزیون می‌نشاند و شبکه نسیم از برخی از این ظرفیت‌ها همچون انیمیشن‌های جذاب و مفهومی، دانستنی‌های علمی و شگفت‌انگیز، آواهای سنتی و آئینی در ایام محرم بهره خواهد برد

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها